Basketbols: turpina spēles 11

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnes E.Glika Valsts ģimnāzijas sporta zālē turpinājās novada čempionāts basketbolā.

Tika aizvadītas priekšpēdējās apļa spēles. Sestdien “BJSS/4 Plus” uzvarēja “Standartu” - 94:79, “Meža zemes” pieveica “BJSS” - 111:47, “Lave” pārspēja “Alsviķus” - 79:63. Svētdien “Alsviķi” zaudēja “BJSS/4 Plus” - 68:95, “BJSS” piekāpās “Lavei” - 59:82, “Standarts” pieveica “Meža zemes” - 102:66. Pašreiz līderi “BJSS/4 Plus” cīnās bez zaudējumiem, viens zaudējums ir “Lavei” un “Meža zemēm”. “Standarts” ar “Alsviķiem” piedzīvojuši trīs zaudējumus četrās spēlēs, “BJSS” nav izdevies uzvarēt nevienu.

Nākamnedēļ tiks aizvadītas pēdējās apļa spēles un jau svētdien notiks ceturtdaļfināli. Spēļu grafiks: 4.aprīlī 14.00 - “Meža zemes” – “BJSS/4 Plus”, 16.00 - “Standarts” – “Lave”, 18.00 - Alsviķi – “BJSS”; 5.aprīlī notiks ceturtdaļfināli: 15.00 – 3.–6.vieta, 17.00 - 4.-5.vieta. Vēl pēc nedēļas tiks izspēlēti pusfināli un fināls.

Jāatzīmē, ka šovakar pulksten 20.00 “Stasim” paredzēta pēdēja spēle Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā E.Glika Valsts ģimnāzijas sporta zālē ar “BS RĪGA/Rīdzene/Turība-2”.

Komentāri 11

Fans

Alsviķiem nācās zaudēt 4plus caurā tīkliņa pēc,jo tiesneši neieskaitīja daudzus sekmīgus metienus:DDD

pirms 5 gadiem, 2015.03.27 10:24

Fans

“Standarts” pieveica “Meža zemes” - 102:66. ;DDDDDD

pirms 5 gadiem, 2015.03.27 11:11

niro

Labs,Standarts saņēmies, Meža zemes sagrāva! :)

pirms 5 gadiem, 2015.03.27 15:43

Vai tad?

Vai tad Standarts uzvarēja? Man likās, ka bija otrādi...?

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 14:21

boon

4plus arī meta uz to grozu,bet meta iekšā. 4plus spēlētāji paši tiesnešiem aizrādija un teica ka bijis pretīzs metiens.Nevajag likt vainu uz tīkliņu.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 20:40

finalu

fināli ir svētdiena??? kurš gudrītis to ir izdomājis? un pie tam vēl, svētdienas vakarā :D

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 10:58

:DDD

Izdomāja tie, kas organizē.

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 11:18

Sviests

Kas notiek ar novada čempi!?-tikai sešas komandas,nav Apes novada un citu aicināto komandu, saplēsti tīkiņi,tablo nestrādā,starp spēlēm garas un bezjēdzīgas pauzes, spēļu grafiks sastādīts galīgi garām,mūzika neskan,meitenēm balvas skopas?

pirms 5 gadiem, 2015.04.04 21:03