Basketbols: turpinās spēlēt 4

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnes E.Glika Valsts ģimnāzijas sporta zālē Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā Alūksnes “Stasis” pieveica “BS RĪGA/Rīdzene/Turība-2” ar rezultātu 110:80. 

Rezultāts pa ceturtdaļām - 37:19, 23:26, 24:19, 26:16. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Māris Baranovskis ar 29 punktiem. Krišjānis Graudiņš savāca18 atlecošās bumbas, un Gundars Rauza atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Ar šo spēli alūksnieši noslēdza pamatturnīra otro apli. “Stasim” pirmajā aplī neizdevās nostiprināties labāko desmitniekā, kurā automātiski kvalificētos izslēgšanas spēlēm, bet otrajā aplī otrajā grupā viņi pašreiz ir labākie. No otrās grupas divas labākā komandas spēlēs izslēgšanas turnīrā. Lieldienās komandas izspēlēs atlikušās turnīra spēles, tad būs zināms galīgais komandu izvietojums tabulā.

“Esam izpildījuši uzdevumu iekļūt izslēgšanas spēlēs, iekļuvuši astotdaļfinālā un gaidām pretiniekus. Astotdaļfinālā uzvarētāju noteiks divu spēļu summā. Tālāk skatīsimies, kā attīstīsies situācija. Centīsimies tikt augstāk.  Domāju, ka nebūs viegli, jo nebūs Krišjāņa Graudiņa, kurš brauc projām. Ar viņu varējām pacīnīties par četrinieku,” stāsta komandas treneris Juris Iesalnieks.

Komentāri 4

???

Vai spēlējot pašā zemakājā līgā tas ir rezultāts? Ieguldītie pašvaldības līdzekļi nav attaisnoti. Ja gribēs nakošajā gadā spēlēt, tad par saviem līdzekļiem. Būs rezultāts, tad arī var piešķirt atbalstu.

pirms 6 gadiem, 2015.04.06 18:07

??!

Tev ar galvu viss kārtībā....?

pirms 6 gadiem, 2015.04.06 18:37

Sports