Basketbols: uzvar grūtā spēlē 10

Pagājušās nedēļas nogalē kārtējo sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne”.

Nedēļas nogalē Alūksnē kārtējo sezonas spēli aizvadīja basketbola klubs “BJSS Alūksne”. Ļoti grūtā spēlē izcīnīta uzvara pār “SK Rūjiena” 83:75 (20:23, 22:15, 22:21, 19:16.). Spēles sākumā labāk nospēlēja viesi un izvirzījās vadībā. Mūsējie pamodās otrajā ceturtdaļā un izlīdzināja spēli, izvirzījās vadībā. Tālāk spēle ritēja vienlīdzīgi, un tikai spēles pēdējā ceturtdaļā mūsējiem izdevās nospēlēt bez lielām kļūdām. Ar skaistiem, rezultatīviem uzbrukumiem “BJSS Alūksne” nodrošināja uzvaru.

Šoreiz izcēlās Klāvs Bērziņš ar 20 gūtajiem punktiem, Jānis Kliests ar 14 bumbām zem groziem, Valters Šelders ar 11 piespēlēm.

Šodien, 27.novembrī, alūksniešiem paredzēta spēle izbraukumā ar komandu “Saulkrasti”.

Komentāri 10

Aunu Bars

Neesmu vietējais,biju uz spēki,zinu dažu Al basketbolistu. Naf*g jaunie tiek marinēti,Medinis,Avots? Viņi nev sliktāki,pat labāki par dažu labu. Trenerim vaidzētu saprast, vai atkapties no amata jo izskatās ka nerubī.

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 22:14

hmm

Treneris vada spēli nevis spēlētāji vai kur nu vēl skatītāji.
To kurš un kā spēlēt izlems/izlemj viņš.
No malas vienmēr gudri filozofēt!

pirms 5 gadiem, 2015.11.28 08:44

experts

Diemžēl zaudējums Saulkrastos. Sešu cilvēku sastāvā vairāk neko nevarēja izdarīt. Kāpēc nebija citi?

pirms 5 gadiem, 2015.11.28 17:21

Valdis

Būtu Mednis un Avots,tad uzvarētu!

pirms 5 gadiem, 2015.11.29 22:37

expets

un kar tad bija šitie divi ,ka nebija uz spēli? Apes sētas turnīrs svarīgāks viņiem

pirms 5 gadiem, 2015.12.01 10:42