Bertukam bronza garajā distancē 8

Šodien Latvijas orientierists Edgars Bertuks izcīnīja trešo vietu Šveicē notiekošā pasaules čempionāta garās distances finālsacensībās.

Distanci viņš veica stundā 39 minūtēs un 13 sekundēs, par četrām minūtēm un 31 sekundi atpaliekot no uzvaru izcīnījušā norvēģa Ūlava Lundaneša, bet otrajā vietā palikušajam šveicietim Matīasam Mercam viņš piekāpās par mazāk nekā pusotru minūti. Garās distances finālam Bertuks iepriekš kvalificējās ar pārliecinoši labāko rezultātu savā grupā.

Šī Latvijas orientieristiem ir otrā medaļa pasaules čempionātos. Pirmo valsts vēsturē Bertuks izcīnīja otrdien.

Pasaules čempionāts noslēgsies sestdien ar stafetes sacensībām.

Komentāri 8

Torres

Rít lielá spéle pret Viesíti. Nedríkstam zaudét. It ká pédejá spéle pret Madonu izbraukumá, parádíja, ka varétu bút komanda labá formá. Pret spécígu pretinieku izbraukumá, niecígs zaudéjums 1:2. Gaidám uzvaru vai neiz's'kirtu. Pretinieks Viesíte salídzino'si vája komanda. Kaut gan noniecinát párák Viesíti nevar divi vienígie neiz's'kirti, abi pédéjás divas spélés. Komanda arí uz vi'l'na.

aluksnietis

Super - divas tik nozīmīgas medaļas dažās dienās! - Edgars Bertuks ir ierakstījis savu vārdu pasaules un Alūksnes novada vēsturē. MALACIS!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.19 17:56