Biatlona stafetē – 17.vieta

Ar 4 x 7,5 kilometru stafeti vīriešiem 22.februārī Pjenčanā noslēdzās pasaules čempionāts biatlonā. Uzvaru izcīnīja norvēģu sportisti. Latvijas izlasei – 17.vieta.

Edgars Piksons abās šautuvēs izmantoja pa vienai rezerves patronai un stafeti Ilmāram Bricim nodeva kā 18., no Krievijas izlases atpaliekot par 7 sekundēm. I.Briča sniegums ļāva Latvijas izlasei pacelties līdz 15. un pat līdz 10.vietai, tāpēc alūksnietis Gints Rozenbergs savu posmu uzsāka 18 sekundes aiz labāko sešnieka. Viņš, šaujot guļus, nekļūdījās, taču stāvus šaušanā netika galā ar vienu mērķi un nācās veikt soda apli. Latvijas izlase atkrita uz 14.vietu, bet stafete alūksnietim Kristapam Lībietim tika nodota vairs tikai 18.vietā. K.Lībieša solis bija lēns, bet vismaz šaušanā viņš nekļūdījās, tāpēc beigās mūsu izlase ierindojās 17.vietā.

Visi rezultāti tiek rēķināti arī Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma ieskaitē. Pirms pēdējiem trim posmiem I.Bricis ieņem 70.vietu. Ir cerība, ka Vankūverā un sezonas beigu posmos viņam izdosies iegūt augstāku vietu. Uz Vankūveru dosies I.Bricis un K.Lībietis.

Sports