Biatlonistei Juškānei augstā devītā vieta (papildināts) 5

Latvijas biatloniste Žanna Juškāne sestdien izcīnīja augsto devīto vietu Zviedrijā notiekošā IBU kausa izcīņas pirmā posma sprinta sacensībās.

Pirmajā šaušanā viņa pieļāva vienu kļūdu, bet otrajā darbojās bez kļūdām, 7,5 kilometrus garo distanci pabeidzot 23 minūtēs un 21,4 sekundēs. Svētdien otrā posma sacensībās Juškāne uz starta neizgāja.

Krišjānis Meirāns pirmā posma sprinta sacensībās ar divām kļūdām šaušanā finišēja 88.vietā, uzvarētājam zaudējot četras minūtes un 2,3 sekundes. 10 kilometru otrajās sprinta sacensībās svētdien Meirāns ar trim kļūdām šaušanā finišēja 87.vietā, uzvarētājam zaudējot trīs minūtes un 36,1 sekundi.

Jauktās stafetes sacīkstēs Latvijas komanda nepiedalījās.

Komentāri 5

anti_juskans

ja Pasaules kausā tiks kaut punktos, tad varēs lielīties. Šitie ir junioru mači, a Juškāne sen jau pari šim vecumam.

pirms 8 gadiem, 2012.11.25 20:41

Mr_Laukuvecis

Gana lielā konkurencē, startēja 104 dalībnieces, finišēja 101 (salīdzinājumam- pārējām Latvijas sportistēm 84. un 91.vietas). IBU nav Pasaules kauss, tur nestartē pati, pati spice, taču Žannas progress, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, vienalga ir acīmredzams.

pirms 8 gadiem, 2012.11.25 19:27

9. vieta ir labi, tik jāzin cik lielā konkurencē... :)

pirms 8 gadiem, 2012.11.25 19:13