Biatlons: Rastorgujevs ar piekto vietu Rūpoldingas sprintā atkārto karjeras trešo labāko rezultātu 1

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā biatlonā sestdien Rūpoldingas trasē Vācijā pēdējā laikā sekmīgu sniegumu rādošais Andrejs Rastorgujevs izcīnīja piekto vietu desmit kilometru sprinta sacensībās, kas ir viņas karjeras dalīts trešais labākais veikums.

Savā karjerā Rastorgujevs divās Pasaules kausa sacensībās iedzīšanā un individuālajā distancē izcīnījis ceturto vietu, bet pie piektās vietas sprintā viņš tika arī pagājušajā sezonā Norvēģijā.

Pirmajā šaušanā Latvijas pārstāvis pieļāva vienu kļūdu un tobrīd bija uz ceturtā un piektā desmit robežas, tomēr pirms otrās šaušanas viņš jau bija ielauzies starp vadošajiem 20 sportistiem. Otro šaušanu Rastorgujevs veica bez kļūdām un pakāpās uz sesto vietu, bet finišā spraigā neklātienes cīņā ar krievu Antonu Šipuļinu ieņēma piekto vietu.

Uzvaru sacensībās svinēja Juhanness Tingness Bē no Norvēģijas, kurš šāva bez kļūdām un par 24,5 sekundēm apsteidza arī nekļūdīgi šāvušo Simonu Šempu no Vācijas. Trešais ar vienu nesašautu mērķi bija Arnds Peifers no Vācijas, kurš uzvarētājam piekāpās par 57,9 sekundēm.

Rastorgujevs no Bē finišā atpalika par minūti un 5,9 sekundēm.


Komentāri 1

sirsnina

MALACIS....skatijos un tiesam jutu lidz...ta tik turpinat un nepadoties;)

pirms 5 gadiem, 2015.01.18 00:44

Sports