Biatlons: Rastorgujevs un Bendika izcīna astoto vietu jaunieviestajā Pasaules kausa pāru stafetē 1

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika svētdien, 29.novembrī, izcīnīja augsto astoto vietu jaunieviestajās Pasaules kausa izcīņas pāru stafetes sacensībās Zviedrijā, Estersundā, informē Nacionālā informācijas aģentūra Leta.

Pasaules kausa pirmā posma pāru stafetē triumfēja Norvēģija, otrie - Kanāda, trešie - Vācija.

Savukārt Latvijas pārstāvji šaušanā kopumā pieļāva septiņas kļūdas, bet no uzvarētājiem viņi atpalika vienu minūti un 29 sekundes. Astoto vietu pēdējā aplī Latvijai nodrošināja tieši Rastorgujevs, jo pēc pēdējās šaušanas, kur viņš pieļāva divas kļūdas, tā atradās desmitajā pozīcijā.

Rastorgujevs izteicies apņēmību šosezon piedalīties arī jauktajās stafetēs, tomēr pagaidām Bendika ir vienīgā Latvijas dāma, kura kvalificējusies Pasaules kausam.

Posms Estersundā turpināsies nākamajā nedēļā, kad no trešdienas līdz svētdienai tiks aizvadīta klasiskā distance, sprints un iedzīšana.

Pasaules meistarsacīkstes šogad marta pirmajā pusē risināsies Oslo apkārtnē esošajā Holmenkollenē.

Jau informēts, ka Latvijas biatlona izlasē pavasarī notika lielas pārmaiņas un galvenā trenera amatā atgriezās Vitālijs Urbanovičs, turklāt viņam tagad palīdz kādreizējie valsts biatlonisti Ilmārs Bricis un Jēkabs Nākums. Tiesa, Rastorgujevs šovasar turpināja trenēties atsevišķi no pārējās komandas.

Pagājušajā sezonā Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā guva 27.vietu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kritums par deviņām pozīcijām. Savukārt neviens cits Latvijas sportists pie Pasaules kausa ieskaites punktiem jau ilgāku laiku nav spējis tikt.

Komentāri 1

Svēta

Malači! Labu vesēlību un vēl labakus rezultātus Jums!

pirms 5 gadiem, 2015.11.30 15:24

Sports