Bikini fitnesā – sudraba medaļa 3

Atklātajā Latvijas čempionātā  klasiskajā bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā un bikini fitnesā alūksniete Eva Caune bikini fitnesā (augumiem virs 168 cm) ieguvusi sudraba medaļu, bet Judīte Strode (augumiem zem 168 cm) - 9.vietu.

Bikini fitnesā sacentās 20 dalībnieces no Baltijas valstīm. Meitenes prezentēja sevi gan individuālā uznācienā, gan tika vērtētas kopā ķermeņa proporciju, muskuļu tonusa un skatuviskā imidža salīdzināšanas raundā. “Bikini fitnesā trenējos vien kopš janvāra. Katru rītu ir treniņš pēc individuālas programmas, vakaros – kardiotreniņš, bet reizi nedēļā – pozēšanas nodarbība, kad apgūstam pozas un muskuļu sasprindzināšanu. Nodarbojoties ar bikini fitnesu, jāēd veselīgi un jābūt veselīgam dzīvesveidam, tomēr mēnesi pirms čempionāta ieturēju īpašu diētu,” stāsta E.Caune. Iegūtā otrā vieta viņai ļauj pretendēt uz dalību Eiropas kausa sacensībās.

E.Caune nav atstājusi novārtā arī skaistumkonkursus. Jau pavisam drīz viņa dosies uz Maltu, kur piedalīsies “Mis Bikini” konkursā.

Savukārt Judīte Strode šim sporta veidam pievērsusies septembrī. “Mans ķermenis ir piemērotāks bodifitnesam un pamatā tam arī trenējos, taču bikini fitness ir vēl viena iespēja sevi parādīt,” saka J.Strode.  

Sieviešu bikini fitnesa kategorija oficiāli tika atzīta kā sporta disciplīna 2010.gadā.

Komentāri 3

Sports