BK “Alūksne” zaudē salacgrīviešiem 3

Basketbola klubs “Alūksne” Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā piektdien Salacgrīvā zaudēja mājiniekiem, basketbola klubam “Salacgrīva”.

Spēli alūksnieši uzsāka veiksmīgi un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 10 punktu pārsvaru mūsējo labā. Tomēr pārējās trīs ceturtdaļās salacgrīvieši izrādījās spēcīgāki un spēle noslēdzās ar rezultātu 89:78. Rezultatīvākie alūksniešu rindās bija Valters Šelders un Jānis Kliests, kuri komandas labā katrs guva 26 punktus.

Nākamā spēle alūksniešiem paredzēta otrdien, 28.februārī, sporta namā “Mēmele”, kur alūksnieši spēlēs pret mājinieku komandu “Kvēle”. Turnīra tabulā BK “Alūksne” šobrīd ierindojas 8.vietā.

Komentāri 3

xo xo

Jā piekrītu,standarts labākie:D rUBIS IZskatās uzedies :)) ha hahaa

pirms 9 gadiem, 2012.02.27 09:16

Rubis

Tak vajag ļaut Standartam spēlēt 3 LBL,tie vismaz visus sasitīs un visiem tiesniešiem pa purnu piesolīs!

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 11:42