Bobsleja četriniekam 4.vieta

Edgara Maskalāna pilotētais Latvijas bobsleja četrinieks svētdien Altenbergas trasē, Vācijā, Eiropas čempionātā ierindojās 4. vietā, no bronzas godalgām atpaliekot tikai par vienu sekundes simtdaļu, bet Oskara Melbārža Latvija II kvartets palika 7. vietā, informē sacensību rīkotāji.

Maskalāns ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Raivi Broku un Intaru Dambi pēc pirmā brauciena bija sestie, taču otrajā spēja pakāpties divas vietas augstāk, no bronzas ieguvējiem Vācijas I ekipžas, kuru pilotēja Tomass Floršucs, atpaliekot 0,01 sekundi.

Otrajā braucienā neveicās Oskara Melbārža pilotētajai ekipāžai ar stūmējiem Helviju Lūsi, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu, kas pēc pilota pieļautām kļūdām divu braucienu summā no ceturtās vietas pēc pirmā brauciena noslīdēja uz septīto.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva mājinieku Vācijas II kvartets ar pilotu Maksimilianu Arndtu, kuri divu braucienu summā par 0,66 sekundēm apsteidza Aleksandra Zubkova vadīto Krievijas I ekipāžu. Floršucs uzvarētājiem zaudēja 0,92 sekundes, bet Maskalāns 0,93 sekundes.

Altenbergā risinājās Pasaules kausa 4. posms, kas reizē bija arī Eiropas čempionāts. Jau ziņots, ka sestdien divnieku sacensībās Melbārdis/Dreiškens Eiropas čempionātā ieņēma 5. vietu, bet Pasaules kausa vērtējumā bija sestais. Sestdien notika tikai viens brauciens, jo otro sniegputeņa dēļ atcēla.

Sports