Bobslejs: PK posmā Īglsā Melbārža divniekam - 2., Uģim Žaļimam un stūmējam Intaram Dambim - 11.vieta

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža pilotētais divnieks šodien, 6.februārī, izcīnīja otro vietu Īglsas trasē Austrijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā – septītajā – posmā. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Pirmā brauciena startā Melbārža divnieks ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pieļāva rupju kļūdu un ietriecās apmalē, taču kopumā brauciens tika veikts gana veiksmīgi, kas jau tobrīd ļāva būt vicelīderiem. Otrajā braucienā Latvijas vadošā ekipāža iztika bez nopietnām kļūdām, kas ļāva nosargāt otro pozīciju.

Tikmēr par sacensību uzvarētāju kļuva vācietis Frančesko Frīdrihs, kurš latviešus apsteidza par 0,31 sekundi. Savukārt trešais bija šveicietis Beāts Hefti, kurš no Melbārža atpalika par 0,31 sekundi.

Savukārt 11.vietu divu braucienu summā izcīnīja nomināli trešā Latvijas ekipāža ar pilotu Uģi Žaļimu un stūmēju Intaru Dambi, kas līderim piekāpās par 1,30 sekundēm. Viņiem uzreiz sekoja vēl viens Latvijas divnieks ar pilotu Oskaru Ķibermani un Vairi Leibomu, kuri atpalika vēl par divām sekundes simtdaļām.

Sports