BTA kļūst par Biatlona federācijas un Rastorgujeva atbalstītāju

AAS "BTA Baltic Insurance Company" (BTA) kļuvusi par 2016.gada Latvijas Biatlona federācijas (LBF) un Andreja Rastorgujeva atbalstītāju, vēsta organizāciju pārstāvji. "Esam ļoti gandarīti, ka apdrošināšanas sabiedrība BTA kļuvusi par mūsu draugu un atbalstītāju, kas starpposmā līdz nākamajām olimpiskajām spēlēm ir ļoti svarīgi. Ceram, ka šī sadarbība izveidosies par ilgtermiņa sadarbību, sniedzot finansiālo atbalstu sportistiem, lai bez liekiem uztraukumiem varētu gatavoties atbildīgākajām sacensībām," izteikusies LBF prezidente Baiba Broka.

"Izvērtējot mūsu prioritātes, kā arī novērtējot LBF ambīcijas sakārtot biatlona saimniecību Latvijā, pieņēmām lēmumu atbalstīt talantīgo sportistu un vienu no mūsu Ziemas olimpisko spēļu cerībām Andreju Rastorgujevu," teicis BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus. "Ļoti ceram, ka mūsu atbalsts sportistam un federācijai būs vēl viens solis ceļā uz to, lai pēc gadiem lielākajās biatlona sacensībās ar panākumiem un sasniegtiem izciliem rezultātiem mūs priecētu ne tikai Andrejs, bet vēl vairāki talantīgi biatlonisti."

Arī Rastorgujevs izteicis pateicību BTA par izrādīto uzticību, atbalstu un ticību viņa spējām. "Biatlons Latvijā nav no tiem masveidīgākajiem sporta veidiem, tādēļ patīkami, ka apdrošināšanas sabiedrība BTA ir iesaistījusies biatlona atbalstīšanā. Tas noteikti atvieglos dzīvi man un federācijai, ļaujot maksimāli koncentrēties sportisko panākumu sasniegšanai un mazāk tērēt laiku finansiālo atbalstītāju meklējumiem. Šobrīd ar pilnu atdevi un koncentrēšanos varu startēt šī gada sacensībās un gatavoties galvenajam mērķim - nākamajām Ziemas olimpiskajām spēlēm."

Kā zināms, pirms pagājušās sezonas par Rastorgujeva ģenerālsponsoru kļuva "Norvik" banka, noslēdzot līgumu uz četriem gadiem, tomēr pagājušajā vasarā banka vienpusēji pārtrauca līgumu.

Šajā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā pēc pirmajiem sešiem etapiem Rastorgujevs atrodams 33.vietā.

Pagājušajā sezonā Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā guva 27.vietu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kritums par deviņām pozīcijām. Savukārt neviens cits Latvijas sportists pie Pasaules kausa ieskaites punktiem jau ilgāku laiku nav spējis tikt.

Kā zināms, Latvijas biatlona izlasē pērnajā pavasarī notika lielas pārmaiņas un galvenā trenera amatā atgriezās Vitālijs Urbanovičs, turklāt viņam tagad palīdz kādreizējie valsts biatlonisti Ilmārs Bricis un Jēkabs Nākums. Tiesa, Rastorgujevs šovasar turpināja trenēties atsevišķi no pārējās komandas.

Sports