Čempionāts uzņem apgriezienus

Nedēļas nogalē Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās kārtējās spēles rajona čempionātā basketbolā, kur sestdien spēles aizvadīja pirmās līgas, bet svētdien – otrās līgas komandas.

Pirmās līgas komandu spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: „Gaujiena” – „Studenti” 51:68, „MCD” – „BM Būve” 95:65, „Vidlatauto” – „4 Plus” 56:61, „Gaujiena” – „Lave” 63:78, „Studenti” – „BM Būve” 49:47, „Lave” – „4 Plus” 64:69. Otrās līgas komandu spēles beidzās ar šādiem rezultātiem: „Trapene” – „Greivo” 52:42, „Ape” – „Zelta balodis” 74:71, „Ape” – „Trapene” 56:71, „Zelta balodis” – „Rūsiņš” 57:89, „Alsviķi” – „Stay fly” 57:55. Spēle starp komandu „Rūsiņš” no Gulbenes un „Mālupe” nenotika, pirmajai no minētajām saņemot tehnisko zaudējumu. Tas piešķirts par komandas neierašanos uz spēles sākumu pilnā sastāvā, kā rezultātā spēlētāji aizvadīja draudzības spēli.

Vidēji spēlē iemet virs 20 punktiem

Pēc aizvadītajām spēlēm par rezultatīvākajiem pirmās līgas spēlētājiem pēc vidēji vienā spēlē iemesto punktu skaita kļuvuši Edgars Zviedrītis no komandas „Lave” (29), Kārlis Latiks no „MCD” (21.33) un Igors Golovko no „Lave” (20). Savukārt otrajā līgā rezultatīvāko spēlētāju trijniekā iekļuvuši Oļegs Pidhačnijs no „Zelta balodis” (27.7), Niks Gaigalietis no „BK Alsviķi” (23) un Mārtiņš Bogdanovs no komandas „Rūsiņš” (22).

Uz šo brīdi pirmās līgas līderu pozīcijās izvirzījušās komandas „4 Plus”, „Studenti” un „Lave”, bet otrajā līgā – „Ape”, „Trapene” un „Zelta balodis”. Tiesa, tā kā čempionāts nupat tikai iesācies, līderu pozīcijas izcīnījušās komandas drīzumā var mainīt savu vietu turnīra tabulā. Sevišķi tas attiecas uz otrās līgas komandām, kas aizvadījušas tikai 2 – 3 spēles un cīņu par iekļūšanu čempionāta finālā turpinās jau šajā nedēļas nogalē.

Turpinājums – jau šonedēļ

Turnīra organizatori no Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” informē, ka čempionāts turpinājums plānots svētdien, 1.februārī, kad Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē komandas aizvadīs spēles pēc sekojoša grafika: pulksten 10.30 – „Mālupe” un „Alsviķi”, 11.50 – „Stay fly” un „Ape”, 13.20 – „Greivo” un „Zelta balodis”, 14.45 – „Trapene” un „Rūsiņš”, 16.15 – „Vidlatauto” un „Lave”, 17.20 – „Greivo” un „Rūsiņš”.

Sports