Cīnās par labākās komandas titulu novadā 5

Kamēr alūksnieši vēl tikai grasās atklāt novada čempionātu pludmales volejbolā, Apes novada čempionāts jau rit pilnā sparā. Šobrīd aizvadīti divi no četriem sacensību posmiem, no kuriem pēdējais notika Gaujienā.

Šajā posmā vīriešu konkurencē sacentās 10 pāri, no kuriem 1.vietu izcīnīja komanda “Multivide” (Kristaps Bērziņš un Toms Dandens), 2.vietu – “Skolotāji” (Andris Zeltiņš un Rolands Ozoliņš), bet 3.vietā palika Trapenes komanda “Rubeņi” (Sergejs Beļimenko un Uģis Fišers). Vēl labāko sešniekā iekļuva “LLU” (Atis Kļavs un Ivars Ozoliņš), “Gauja” (Atis Dandens un Juris Ozoliņš), kā arī “SOS” (Rolands Vosulis – Grigulis un Oskars Kazaks).

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda “SS” (Solvita Vāciete un Santa Polozova), 2.vietu – “Billīte” (Sabīne Ģērmane un Elīna Gabrāne), bet 3.vietu – “13” (Ieva Ģērmane un Madara Sakne). Nākamais čempionāta posms paredzēts šās nedēļas nogalē, kad sacensību dalībnieki pulcēsies Trapenes pludmales volejbola laukumos.

Šis čempionāts ir īpašs ar to, ka tajā savstarpēji sacenšas tikai Apes novada pārstāvji, turklāt katrs tā posms notiek kādā no četriem novada pagastiem. Čempionāts tika atklāts Virešos, bet tā noslēgums paredzēts 8.augustā Apē. Lai noteiktu turnīra uzvarētājus, kopvērtējumā tiks ņemti vērā trīs labākie no četriem sacensību posmiem, kuros komanda startējusi ar nemainīgu dalībnieku sastāvu.

Komentāri 5

ko

pinigi pareizi.. aluksne cempionats notiek tik interesanti, ka jega uz turienu nav braukt. neiesaku skatitajiem uz 6dienas finalspelem nakt, jo reali izspele 1 speli un turnirs tiek parcelts uz 7dienu :D .. aplausi organizatoram..

pirms 10 gadiem, 2010.07.22 08:10

neveiksminieks

Apes novads varēja rīkot atklāto turnīru,nevis savā sula vārīties!
Alūknsē būs čempionāts,cerams ka atklātais!:))

pirms 10 gadiem, 2010.07.18 03:02

neveiksminieks

Apes novads varēja rīkot atklāto turnīru,nevis savā sula vārīties!
Alūknsē būs čempionāts,cerams ka atklātais!:))

pirms 10 gadiem, 2010.07.18 03:02

aluksnietis

apes novada vismas kaut kas notiek, bet aluksnes novadā? uztaisa sacensibas kur norit 3 dienas 10 pāriem

pirms 10 gadiem, 2010.07.15 17:30

Sports