Cīņas priekšsacīkstēs tuvojas izskaņai

Līdz brīdim, kad noskaidrosies Alūksnes rajona čempionāta basketbolā spēcīgāko komandu astotnieks, atlikušas vien dažas spēles. To norise plānota pēc nepilnām divām nedēļām, kad dažām komandām priekšā gaidāmas izšķirošās cīņas par dalības turpināšanu turnīrā.

Šobrīd komandas turnīra tabulā sarindojušās sekojošā secībā: „Lave”, „MCD”, „4 Plus”, „Vidlatauto”, „Studenti”, „Gaujiena” un „BM Būve” (pirmajā līgā), kā arī „Greivo”, „Trapene”, „Ape”, „Rūsiņš”, „Mālupe”, „Zelta balodis”, „Alsviķi” un „Stay fly” (otrajā līgā). Pēdējās korekcijas šā brīža vietu sadalījumā komandas varēja veikt aizvadītajā nedēļas nogalē, kad spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: „Trapene” – „Mālupe” 81:64; „MCD” – „Studenti” 64:54; „Vidlatauto” – „Gaujiena” 88:71; „Trapene” – „Stay fly” 112:65; „Lave” – „Studenti” 56:36; „MCD” – „Gaujiena” 69:63; „Rūsiņš” – „Alsviķi” 86:53; „Zelta balodis” – „Mālupe” 83:76; „Ape” – „Greivo” 61:41; „MCD” – „4 Plus” 60:57; „Lave” – „BM Būve” 95:45; „Greivo” – „Stay fly” 61:48.

Par rezultatīvākajiem spēlētājiem pēc vidēji vienā spēlē iemesto punktu skaita pirmajā līgā kļuvuši Edgars Zviedrītis no „Lave” (22.83), Kārlis Latiks no „MCD” (22), Artūrs Pauliņš no „Gaujiena” (19.33), Jānis Kliests no „BM Būve” (18.33), Raivis Bērziņš no „4 Plus” (16.60), Andris Žagars no „Studenti” (14.40) un Mārcis Randa no „Vidlatauto” (14). Savukārt otrajā līgā par rezultatīvākajiem kļuvuši Oļegs Pidhačnijs no „Zelta balodis” (29.20), Atis Joksts no „Trapene” (29), Māris Mucenieks no „Mālupe” (20.75), Niks Gaigalietis no „BK Alsviķi” (17), Mārtiņš Bogdanovs no „Rūsiņš” (17), Andris Purakalns no „Ape” (16.60), Dzintis Aļeksējevs no „Stay fly” (15.33) un Sandris Petrovs no „Greivo” (13).

Spēļu kalendārs

Datums

Laiks

Līga

Komandas

21.02.2009.

10.30

2

„Zelta balodis” – „Alsviķi”

11.50

1

„Vidlatauto” – „BM Būve”

13.20

2

„Mālupe” – „Stay fly”

14.45

2

„Trapene” – „Zelta balodis”

16.15

2

„Alsviķi” – „Greivo”

17.30

1

„BM Būve” – „4 Plus”

22.02.2009.

11.00

2

„Rūsiņš” – „Ape”

12.20

2

„Trapene” – „Alsviķi”

13.40

2

„Rūsiņš” – „Stay fly”

15.00

2

„Ape” – „Mālupe”


 Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Iemestie/

zaudētie

grozi

Uzvaras

Zaudējumi

Punkti

I līga

1

„Lave”

6

441 – 334

5

1

11

2

„MCD”

6

404 – 373

4

2

10

3

„4 Plus”

5

301 – 251

4

1

9

4

„Vidlatauto”

5

310 – 301

3

2

8

5

„Studenti”

6

288 – 321

2

4

8

6

„Gaujiena”

6

369 – 430

1

5

7

7

„BM Būve”

4

224 – 327

0

4

4

II līga

1

„Greivo”

6

352 – 330

4

2

10

2

„Trapene”

5

394 – 310

4

1

9

3

„Ape”

5

343 – 282

4

1

9

4

„Rūsiņš”

5

320 – 271

3

2

7

5

„Mālupe”

5

271 – 292

2

3

7

6

„Zelta balodis”

5

341 – 386

2

3

7

7

„Alsviķi”

4

220 – 279

1

3

5

8

„Stay fly”

5

287 – 378

0

5

5


Sports