Disku golfa svētki Alūksnē

Disku golfa klubs “Ufogolf” uzsācis jaunu disku golfa turnīru ciklu “UFO TŪRE”, ceļojot pa Latvijas mazajiem disku golfa laukumiem. Aiz muguras jau pieci posmi un turnīrs ieiet finiša taisnē ar 6. posmu Alūksnē. Pēc Alūksnes UFO nolaidīsies vēl Cēsīs un finālā Rīgā.

“UFO TŪRE kalendārā iekļauti 8 turnīri, kas norisinās vienu reizi mēnesī, ar mērķi popularizēt sportu un kopā ar disku golfa spēlētājiem ceļot pa Latviju, spēlējot disku golfu. UFO TŪRE kalendāra turnīru ciklā tiek iekļautas tādas pilsētas kā Vilce, Liepāja, Odziena, Balvi, Alūksne, Cēsis un Rīga. Katrā laukumā jābūt vismaz 9 groziem, bet ne vairāk par 18. Katrā pilsētā izspēlējam 2 apļus un pēc rezultātiem apbalvojam 3 labākos katrā grupā. Pulksten 10.00 paredzēta dalībnieku reģistrācija. Dalības maksa ir noteikta -10 eiro. 11.00 izspēlēts pirmais aplis, 13.00 otrais aplis, bet 15.00 apbalvošana. Obligātā ekipējuma nav. Ja nav spēles inventāra, tad sacensību organizators iedod nomas inventāru. Tiek rekomendēts laika apstākļiem atbilstošs apģērbs. Spēlētāju grupas – vīrieši, kas māk spēlēt; vīrieši, kuri mācās spēlēt; sievietes, kas māk spēlēt; sievietes, kuras mācās spēlēt; jaunieši. Sacensības norit draudzīgā gaisotnē, kur visi ir gatavi pamācīt katru, kurš ir gatavs apgūt disku golfu,” stāsta Agnis Vītols, UFOGOLF īpašnieks.

Veiksmīgi noritējuši jau pieci pasākumi un “UFO TŪRE – Vilcē” laukumā pulcējis neticami daudz spēlētājus, kas vēl nevienā posmā nav pārspēts (34 spēlētāji), kas zina, varbūt Alūksnē būs jauns rekords. Turnīri mazajos laukumos un ceļošana pa Latviju papildina ierasto disku golfa spēles gaitu, padarot pulcēšanos aizraujošāku un unikālāku.

Pēc Alūksnes UFO TŪRE ceļos uz Cēsīm (28. septembrī) un finālā visi dalībnieki satiksies Rīgā (26. oktobrī). Rīgā pēc pasākuma dalībnieki varēs mieloties ar Grill House gardumiem un vakarā piedalīties tradicionālajā Helovīna pasākumā, kad spēlēsim disku golfu tumsā. Tumsā ar iedegtiem groziem, spīdīgiem diskiem, briesmīgiem tērpiem un dažādām aktivitātēm.

Galvenais UFO TŪRES turnīru atbalstītājs ir Tallink Latvija, kurš izlozes kārtā kādam no dalībniekiem dāvina karalisku ceļojumu uz Zviedriju 4 personām. Izlozē tiek izlozēta arī “Reiņa trases” golfa apmācību dāvanu karte 4 personām un Discsport.lv dāvanu kartes, kur dāvanu karšu summa ir atkarīga cik dalībnieku piedalās pasākumā (1 dalībnieks = 1 eur). Unikāla piemiņa labākajiem savās grupās sarūpējis uzņēmums no Talsiem “FVK Mēbeles”, kurš dāvina trofejas. Tāpat katrā posmā ir pilsētas sarūpētas dāvanas dalībniekiem. Tiekamies 31.augustā Alūksnē – Mežinieku disku golfa laukumā!

Sports