Dubļos līdz ausīm!

Katru gadu Rīgas HES ūdenskrātuvē pazemina ūdens līmeni, atsedzot ievērojamus laukumus Daugavas gultnē. Šogad tiek plānots šo defektu padarīt par efektu, šajās teritorijās izveidojot vairākus dubļu futbola laukumus un radīt jaunu atraktīvu tradīciju. 2010.gada 7.augustā Ikšķilē - pludmalē notiks Latvijā vēl nebijis pasākums - FUTBOLS DUBĻOS.

Pasaulē populāri ir vairāki līdzīgi turnīri, kas pulcē ievērojamu dalībnieku skaitu (pazīstamākie Vācijā un Somijā). Sporta un izklaides pasākumu biedrība „Par Stipru Latviju!" aicina ikvienu Latvijas uzņēmumu, organizāciju vai draugu grupu piedalīties pirmajās Latvijas Dubļu spēlēs, kuras notiks 2010.gada 7.augustā Ikšķilē, Daugavā pie Meinarta salas. Ja Jūsu kolektīvam patīk aktīvi atpūsties un piedalīties jautros pasākumos, šis turnīrs ir tieši Jums. Iespējas sportot un izklaidēties būs ikvienam. Komandā jāpiesaka 5-7 dalībniekus. Šī būs vieta, kur novērtēt, cik saliedēts un atraktīvs ir jūsu kolektīvs - vienalga, organizācija vai draugu kopa.

Organizatori lūdz ievētrot, ka katrā komandā ir jāiekļauj vismaz viena daiļā dzimuma pārstāve - komandas mūza. Viņai būs jāpiedalās turnīra atklāšanas un noslēguma parādēs, kā arī īpašās komandu mūzu aktivitātēs spēļu starplaikos. Skatītājiem un līdzjutējiem būs iespēja piedalīties dažādos jautros konkursos. Skaistākajām, atraktīvākajām un aktīvākajām speciālas balvas no turnīra atbalstītājiem.

Par pasākuma gaisotni, konkursiem, spēlēm un rotaļām rūpēsies Ufo.

Futbola spēles norisināsies uz 14 m X 22 m laukumiem, katrā komandā laukumā drīkstēs atrasties 5 spēlētāji ieskaitot vārtsargu, spēles laiks 2 X 8 min. Dalības maksa turnīrā - 30 LVL no komandas.

Sacensības organizē sporta biedrība „Par stipru Latviju", kas agrāk ir organizējusi arī 24h stafeti Daugavas stadionā, kur visi kopā sasniedzām Ginesa rekordu, Stipro skrējienu sporta kompleksā 333, Latvijas spēkavīru čempionātu, kā arī citas sacensības un pasākumus.

Ar plašāku pasākuma aprakstu un nolikumu aicinām iepazīties mājas lapā www.parstipru.lv . Turpat meklē arī pieteikuma anketu.

Sacensības notiks Ikšķiles 825.gadu jubilejas svētku ietvaros. Tāpēc visi tiek aicināti doties uz turnīru ar ģimenēm - atrakcijas, izstādes, koncerti un citi izklaides pasākumi pilsētā visas dienas garumā.

Nebaidies no dubļiem, nesēdi malā - nāc un piedalies!

Sports