Florbols: “Pelikāni” cīnās Kocēnos 2

Oktobrī startēja ceturtais Kocēnu novada atklātais čempionāts florbolā, kurā starp 15 komandām bija arī Alūksnes “Pelikāni”.

Jāatzīmē, ka alūksnieši pagājušajā sezonā kļuva par B divīzijas uzvarētājiem, kas deva viņiem tiesības spēlēt līgas A divīzijā.

Nedēļas nogalē Pelikāni” piedalījās otrajā sabraukumā un izcīnīja divas uzvaras. Savā starpā tikās pagājušās sezonas B divīzijas finālisti - “Pelikāni” un “P.K.U.”. Arī šoreiz spēcīgāki izrādījās alūksnieši ar rezultātu – 5:2. Otrajā spēlē “Pelikāni” tikās ar “Smilteni 09” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 6:1. Pirmajā sabraukumā alūksnieši izcīnīja uzvaru pār “Komandantstundu” - 5:1 un piekāpās “FARM dumperi.lv CLUB” - 1:6.

Alūksnes “Pelikānos” spēlē: Salvis Leimanis, Krišs Spirks, Rolands Ozoliņš, Renārs Teters-Teterovskis, Raitis Teters-Teterovskis, Ritvars Ņeupakojevs, Arvis Solims, Kārlis Latiks, Jānis Štrauss, Mārcis Felšāns, Kristaps Bērziņš, Juris Valgums, Andis Bukalders, Rolands Sīlis, Kārlis Pops, Ģirts Boks, Renārs Cepurnieks, Ivars Laiva.

Komentāri 2

novadnieks

Super, malači, lai jums izdodas, beidzot Alūksnē ir kaut kas, kas tiek tālāk uz priekšu un nes novada vārdu. Malači puiši, prieks par jūsu uzņēmību. Tā turēt!

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 11:23

Malēnīts

Bildi jau nu gan varēja ielikt ar pašiem "Pelikāniem", nevis šo veco, nobružāto. Bet tā "Pelikāni" malači un prieks, ka arī šeit, kaut nedaudz, bet kaut kāda informācija par viņu sekmēm tiek publicēta.

pirms 5 gadiem, 2015.11.24 20:43

Sports