Futbola veterāni pošas sezonas atklāšanai 4

Drīzumā gaidāma Ziemeļaustrumu futbola līgas atklātā čempionāta telpu futbolā veterāniem atklāšana. No 11 komandām, kas apstiprinājušas dalību sacensībām, čempionātā startēs arī Alūksnes un Apes novadu sportisti, kas apvienojušies komandā „Vidaga”.

Šis būs pirmais gads, kad viņi pārstāvēs Apes novada Virešu pagasta Vidagu, jo līdz šim komanda startējusi ar Alūksnes vārdu. Tiesa, kā skaidro komandas pārstāvis Igors Krūmiņš, tam ir savs iemesls: visus līdzšinējos gadus komanda ar čempionātu saistītos izdevumus segusi no savas kabatas, ņemot vērā, ka tas ir viņu vaļasprieks, un līdz ar to pašvaldības finansiālais atbalsts nav sniegts. Savukārt šogad Vidagas sporta aktīvists un komandas dalībnieks Guntars Kazaks izteicis priekšlikumu, ka turnīram nepieciešamo dalības maksu varētu segt Virešu pagasta pārvalde. Rezultātā komanda nolēmusi apvienoties ar nosaukumu „Vidaga”, vienlaikus atrisinot problēmas ar formām, kas tiks izsniegtas no pagasta pārvaldes puses.

Lai gan nosaukums ir mainīts, komandas sastāvs būtiski neatšķiras no iepriekšējiem gadiem. Bez I.Krūmiņa un G.Kazaka tajā gatavojas spēlēt Andrejs Aleksejevs, Vladimirs Bistrovs, Vilhelms Lovniks, Jānis Ļuļis, Aivars Smirnovs, Māris Strazds, Andris Skulme, Raimonds Siliņš, Didzis Zirdziņš, Aivars Baumanis un Aleksandrs Vergazovs, bet komandas vadību uzņēmies Sergejs Beļimenko no Trapenes. I.Krūmiņš stāsta, ka šie ir spēlētāji, kas aizvadījuši pirmos treniņus Ziemeru pagasta pārvaldes Māriņkalna sporta zālē. Gadījumā, ja ir vēl kāds spēlēt gribētājs, kas vecāks par 40 gadiem, viņš aicina pievienoties treniņiem, kas notiek ik ceturtdienu pulksten 19.00. Komanda priecāsies par ikvienu jaunatnācēju.

Spēcīgi solās būt arī konkurenti, starp kuriem ir spēlētāji no Madonas, Lizuma, Valmieras, Priekuļiem, Viļakas, Aizkraukles, Rēzeknes, Ogres, Balviem un Inčukalna. Turnīra norises laiks plānots no 7.novembra līdz 27.martam, kad arī tiks noskaidroti čempionāta uzvarētāji pēc divos spēļu apļos uzrādītajiem rezultātiem. I.Krūmiņš bilst, ka spēles norisināsies septiņos sabraukumos, no kuriem pirmais plānots Gulbenes novada Stāķos. Alūk­snes un Apes novadu apvienotajai komandai tur paredzēts tikties ar Valmieras, Madonas un Priekuļu komandām, aizvadot pirmās 3 no 20 spēlēm.

Komentāri 4

?

Andris1973 cik tad tev gadu ja tris gadus jau spele?

pirms 11 gadiem, 2009.10.26 00:02

Andris1973

man arī vēl nav 40 bet šajā komandā jau spēlēju 3 gadus...

pirms 11 gadiem, 2009.10.25 21:46

Igors

Var nākt uz komandas treniņiem arī nedaudz jaunāki par 40. Kā jau iepriekšējais komentētājs minējis, tad komandā ir arī jaunāki. Sacensību nolikums paredz, ka komanda uz katru spēli var pietikt trīs spēlētājus no 35-40.

pirms 11 gadiem, 2009.10.24 16:34

?

tie kas gatavojas spelet un jau seit ir nosaukti visiem jau nav 40..ko tad pieteikties var vecaki par 40?

pirms 11 gadiem, 2009.10.23 23:29

Sports