Futbolisti iegūst bronzas medaļas

Alūksnes futbola komanda atgriezusies no sacensībām Igaunijā, kur astoņu komandu konkurencē izcīnījusi bronzas medaļas.

Futbola treneris Mārtiņš Meisters informē, ka starp sacensību dalībniekiem dominējušas igauņu komandas. Vienīgie Latvijas pārstāvji bijuši alūksnieši un komanda no Valmieras.

Pēc aizvadītajām priekšsacīkšu spēlēm, Alūksnes komanda ierindojusies savas apakšgrupas otrajā vietā. Pusfinālā viņi tikušies ar Tartu komandu, piekāpjoties saviem pretiniekiem ar rezultātu 4:0. Spēlējot par 3.-4.vietu, alūksnieši ar rezultātu 1:0 izcīnījuši uzvaru pār Valgas komandu, kļūstot par bronzas medaļas laureātiem.

Kā rezultatīvākos spēlētājus šajā turnīrā, M.Meisters atzīmē Andri Vergazovu, kurš guvis vārtus izšķirošajā spēlē par medaļām, kā arī Aleksi Andersonu, kas guvis trīs vārtus komandas labā priekšsacīkšu laikā. Vēl komandā spēlēja Edgars Zvejnieks, Raivo Kaulakans, Toms Cinglers, Juris Isajevs, Deniss Beļimenko, Deniss Saulīts, Dainis Ābeltiņš un Dairis Ločs.

Komandas treneris norāda, ka Igaunijā aizvadītās spēles bijušas pirmās šajā gadā. Savukārt nākamās plānotas jau šajā nedēļas nogalē, kad futbolisti gatavojas uzsākt dalību Ziemeļaustrumu futbola līgas telpu futbola čempionātā.

Sports