Futbolisti izspēlē kārtējās spēles 8

Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā FK Alūksne ar 7:2 sagrāva FK Alberts no Rīgas.

Pirmos vārtus alūksnieši guva jau 3.minūtē, kad precīzs bija Oļegs Pidhačnijs. Vēl pēc desmit minūtēm uzbrukumu ar precīzu sitienu noslēdza Uvis Ausējs. Tad savā soda laukumā ar roku nospēlēja Andris Vergazovs un saņēma brīdinājumu. Viesi realizēja 11 m soda sitienu un rezultāts kļuva 2:1. Spēlē krasas izmaiņas notika 28.minūtē. Viesu spēlētājs izrāvās uz vārtiem un nokrita. Tiesnesis vārtsargam Edgaram Zvejniekam parādīja sarkano kartiņu un alūksnieši palika mazākumā. Vārtos stājās Dainis Nalivaiko. Tomēr pēc 11 m soda sitiena rezultāts kļuva 2:2. Neskatoties uz mazākumu, līdz pārtraukumam tika gūti divi vārti. Vispirms O.Pidhačnijs realizēja 11 m soda sitienu, bet līdz ar pirmā puslaika noslēgumu 4:2 panāca U. Ausējs. Otrajā spēles daļā divus vārtus guva Rolands Ozoliņš, vienus Raivo Kaulakāns un spēle noslēdzās 7:2. Brīdinājumus nopelnīja arī Juris Kaulakāns un Ivo Ausējs. Vēl komandā spēlēja Valdis Locāns, Artūrs Morozs, Jevgēnijs Ļepjoškins, Toms Cinglers un Aivis Beļmans. Komandas treneris Mārtiņš Meistars.

Tagad alūksniešiem jāgaida nākošās kārtas izloze, kura notiks nākamnedēļ. Iespējamie pretinieki ir FK 33 no Ogres, Smiltenes BJSS, FK Pļaviņas, Preiļu BJSS, Stāmeriena un FK Balvu Vilki/Mārupe.