Futbolistiem - neveiksmīga sezona (labots) 7

Noslēgumam tuvojas Latvijas 2.līgas Austrumlatvijas zonas futbola čempionāts. Tajā pēc vairāku gadu pārtraukuma debitē Alūksnes un Apes novada futbolistu komanda “Alūksne”. Diemžēl sezona mūsējiem nav veiksmīga. Aizvadītas jau 14 spēles, taču uzvarēts vien divās.

Sestdien “Alūksne” aizvadīja kārtējo spēli mājas laukumā un ar 4:3 uzvarēja komandu “Latgols” no Ludzas. Komandas treneris Igors Krūmiņš laikrakstam stāsta, ka šī uzvara bija ļoti svarīga. “Šobrīd esam kopvērtējuma pēdējā vietā. Uzvara pār Ludzu mums dod cerību cīnīties vismaz par priekšpēdējo vietu. Jāatzīst, ka bijām cerējuši uzvarēt ar lielāku pārsvaru. Spēle bija ļoti līdzvērtīga, tāpēc līdz pat pašām spēles beigām nevarēja prognozēt uzvarētāju,” stāsta treneris. Vārtus spēlē guva pieredzējušie Kājnieku skolas futbolisti Oļegs Kodaļevs, Stepans Verbičs, Ruslans Petrovs un Valts Velve. I.Krūmiņš neslēpj, ka spēle varēja būt veiksmīgāka, ja vien  komanda būtu saspēlējusies. Nespēju saspēlēties un sadarboties viņš min kā visas sezonas neveiksmju cēloni.

“Visu sezonu mums ir problēmas ar komandas sastāvu. Pavasarī, kad izveidojām komandu, spēlētāju bija ļoti daudz. Taču līdz ar pirmajiem zaudējumiem divas trešdaļas futbolistu vairs neapmeklē treniņus un spēlētāji kopā sanāk tikai uz spēlēm. Kāda iespēja uzvarēt, ja trenējušies neesam? Var saprast, ka negribas spēlēt zaudētāju komandā, taču kaut kādai atbildībai pret komandu ir jābūt. Nevienu piespiest nākt trenēties nevaram, jo par to nemaksā. Visi spēlē pēc pašu iniciatīvas,” skaidro treneris. Viņš arī pasmejas, ka spēle ir spēle un kādam ir arī jāzaudē.

Komandai jāspēlē vēl četras spēles, kas visas būs mājas laukumā. “Šodien spēlēsim pret spēcīgo Gulbenes komandu, kura šobrīd kopvērtējumā ir 3.vietā. Nākošajā sestdienā spēlēsim pret madoniešiem, kas ir ceturtie. Komanda cīnīsies, taču iespēja uzvarēt ir niecīga,” stāsta treneris. Sezona mūsējiem beigsies ar spēlēm pret Viesīti un Preiļu BJSS, kuras pastāv iespēja uzvarēt. I.Krūmiņš aicina skatītājus nākt uz spēlēm un atbalstīt pašmāju futbolistus. I.Krūmiņš apstiprina, ka arī nākamgad redzēsim komandas “Alūksne” spēles. “Iespējams, darbu organizēsim citādāk, bet komanda noteikti būs. Uz pirmo tikšanos spēlētājus aicināsim jau ziemā,” saka I.Krūmiņš.

Komentāri 7

ispis.. aluksni vienos vartos 0-7 kauns pat nevienu golu pretim neiesita:)

pirms 8 gadiem, 2012.09.07 08:24

Voldim un citiem

Šodien 18.00 būs spēle. Nāc, būs interesanti.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 14:23

Voldis

Kad tad īsti ir spēle ar Gulbeni? Spēļu kalendārā un arī citā pieejamajā informācijā ir rakstīts, ka spēle ir 05.09.2012. plkst. 18. Tātad šodien, bet šinī rakstā var izlasīt, ka spēle notiks sestdien. Kā ir īstenībā?

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 13:51

Sports