Gatavojas jaunajai sezonai

Rīt hokeja kluba (HK) „Ape” komanda plāno aizvadīt pirmo treniņu pirms jaunās sezonas sākuma. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz par pirmo un nopietnāko jaunās sezonas pārbaudījumu kļūs Vidzemes atklātais čempionāts hokejā, kura atklāšana paredzēta tuvāko nedēļu laikā.

Jāatgādina, ka pērn HK „Ape” šajā turnīrā izcīnīja stabilu 4.vietu no 13 savas līgas komandām. Uzreiz pēc tam notikušajā Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņā viņi kļuva par turnīra uzvarētājiem. HK „Ape” pārstāvis Andis Pops atklāj, ka arī šajā sezonā komanda gatavojas startēt praktiski tādā pašā sastāvā kā pagājušajā gadā. Ņemot vērā novadu reformu, tajā, tāpat kā iepriekš, būs iekļauti spēlētāji ne tikai no Apes, bet arī Alūksnes. Iesaistīties turnīrā uzaicināti vēl daži jaunieši no nesen notikušās hokeja nometnes, kas rīkota saistībā ar Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektu „Ceļā uz sportisku sabiedrību pierobežas pašvaldībās”.

Tiesa, vai arī šajā sezonā komandai izdosies atkārtot pērn gūtos panākumus, rādīs laiks, jo, kā atzīst A.Pops, finansiālās situācijas dēļ treniņi vairs nevarēs notikt tikpat bieži, cik pagājušajā gadā. Finansiālā situācija par sevi likusi manīt arī Vidzemes atklātā čempionāta hokejā dalībnieku skaita ziņā. Ja pērn pieteikušos komandu skaits pārsniedzis 30 dalībnieku robežu, tad šogad to būs apmēram par desmit mazāk. „Domāju, ka tas cīņu par augstākām vietām neatvieglos, bet gan saasinās – konkurence būs sīvāka un izcīnīt uzvaras kļūs krietni vien grūtāk,” spriež A.Pops. Viņaprāt, nozīme būs arī tam, ka šogad atšķirībā no pagājušās sezonas komandas pirmās spēles aizvadīs apvienotajā līgā. Līdz ar to otrās līgas komandām, pie kurām pieder arī HK „Ape”, turnīra sākumu nāksies aizvadīt, sacenšoties ar pārstāvjiem no pirmās līgas.

Sports