Gatavojas rajona čempionātam basketbolā 2

Šogad Alūksnes rajona čempionātam basketbolā pieteicies rekordliels komandu skaits – gandrīz 20 komandas, starp kurām ir gan iepriekšējo gadu dalībnieki, gan pilnīgi jauni spēlētāji.

Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” vadītājs Vilnis Veļķeris norāda, ka šogad turnīram pieteikušies praktiski visi iepriekšējā čempionāta dalībnieki – ir gan pārstāvji no pagastiem, gan Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas un Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas. Starp jaunpienācējiem viņš min Mālupes pagastā izveidoto komandu, kā arī komandas, kuru spēlētāju kodols veidojies no pastāvīgajiem čempionāta dalībniekiem.

Vienosies pārstāvju sanāksmē

Lai pārrunātu čempionāta norisi un vienotos par turnīra nolikumu, šovakar pulksten 18.00 Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” telpās notiks komandu pārstāvju sapulce. V.Veļķeris norāda, ka nolikuma projekts jau ir sagatavots, taču ir nianses, kuru apstiprināšanā nepieciešams čempionāta dalībnieku viedoklis. Tā, piemēram, ja viesu komandu dalībai turnīrā šogad netiks aicināta, tad, iespējams, tiks saglabāts pērn ieviestais jauninājums par divu viesspēlētāju iekļaušanu komandu sastāvos, kuru dzīvesvieta nav deklarēta Alūksnes rajonā. Tāpat tiks runāts par tiesnešu nodrošinājumu spēļu laikā, kā arī citas ar turnīra norisi saistītas lietas.

Uzvarētājus noskaidros marta izskaņā

Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” vadītājs ziņo, ka šogad čempionāts tiks rīkots sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolu, kā arī Alūksnes pilsētas basketbola klubu „Alūksne”. Tā galvenais mērķis ir sekmēt basketbolistu meistarības izaugsmi un noskaidrot spēcīgāko komandu rajonā. Turnīra atklāšana paredzēta 17.janvārī, kad komandas tiksies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē, lai aizvadītu pirmās spēles. Čempionāta noslēgums plānots marta beigās, kad tiks noskaidrotas labākās trīs no 16 vīriešu komandām un uzvarētājas trīs sieviešu komandu konkurencē.

Komentāri 2

ziginiinii

ideāli ,20 komandas bus daudz speelu tas labi :)

pirms 12 gadiem, 2008.12.20 09:15

aa nu davai

Braucam uz Alūksnes picēriju ar autobusu? Nee tur smird!

pirms 12 gadiem, 2008.12.20 00:30

Sports