Gatavojas tautas slēpojumam

Tuvojas tradicionālais tautas slēpojums „Alūksne 2009”, kura norise rajona biatlona un slēpošanās bāzē „Mežinieki” plānota svētdien, 1.martā, pulksten 12.00.

Tā kā tautas slēpojums iekļauts „Sportlat balva 2009” sacensību ciklā, līdzās Alūksnes rajona sporta apvienībai „Alūksne” tā organizēšanā iesaistīsies organizācijas „Sportlat” pārstāvji. Sacensību rīkotāji atgādina, ka tautas slēpojumā aicināts piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, kuri atkarībā no vecuma un fiziskās sagatavotības varēs startēt kādā no gandrīz 20 dažādām dalībnieku grupām. Sacensību pamata distance plānota 7.5 kilometru garumā, sportistiem veicot vienu vai divus apļus. Ātrākie slēpotāji varēs tikt pie sponsoru sarūpētajām balvām, bet ikviens jaunāko grupu pārstāvis saņems nelielas pārsteiguma balviņas. Pieteikumi dalībai sacensībās tiks gaidīti līdz nākamās nedēļas piektdienai, 27.februārim.

Jāpiebilst, ka šogad tradicionālais pasākums kļuvis par vienu no aktivitātēm Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansētajā projektā „Aktīvas un veselīgas sabiedrības veicināšana, sekmējot ziemas sporta veidu attīstību Alūksnes un Hānjas augstienēs”, ko Alūksnes rajona padome īsteno kopā ar Hānjas pašvaldību Igaunijā. Pateicoties šim projektam, sportisti varēs startēt ar pilnīgi jauniem dalībnieku numuriem, kas tiks saņemti vien dažas dienas pirms pašas sacensību norises. Tiesa, Alūksnes rajona padomes padomnieks sporta jautājumos Vilnis Veļķeris norāda, ka divas dienas iepriekš – 27. un 28.februārī – līdzīgas sacensības norisināsies arī Hānjas pašvaldībā, kur sevišķi gaidīti būs Alūksnes rajona pārstāvji.

 

Sports