Gaujienieši cīnās “Rietumu līgas” finālā 1

Nedēļas nogalē Kandavā notika volejbola turnīra “Rietumu līga” pēdējās spēles. Finālistu vidū bija arī komanda “Gaujiena”, kam turnīrs beidzās ar iegūto 2.vietu.

Izšķirošajā spēlē gaujienieši tikās ar komandu “ozollietas.lv”, kam piekāpās četros setos. “Katrs sets izvērtās ļoti līdzīgs un smags. Nedēļu iepriekš notikušais novada čempionāta fināls no mums bija paņēmis pārāk daudz spēka un emociju. Nebijām vairs savā optimālajā formā, tāpēc nenospēlējām tik labi, cik gribētos,” atklāj komandas pārstāvis Rolands Ozoliņš. Bez viņa komandā spēlēja Atis un Toms Dandeni, Artis Riepnieks, Kristaps Bērziņš, Artūrs Hirkovskis, Māris Cauka, Miks Valters, Nauris Guoģis, Raimonds Kaimiņš un Uģis Fišers.

Par spīti finālā piedzīvotajam zaudējumam, R.Ozoliņš atzīst, ka puiši ir gandarīti ar paveikto. “Šajā līgā vidējais līmenis ir ļoti augsts. Tas vairs nav viena novada, bet gan reģiona turnīrs. Ja kāds mums sezonas sākumā būtu teicis, ka spēlēsim finālā, mēs to neuztvertu nopietni – pārāk neticami tas izklausītos,” saka R.Ozoliņš. Vērtējot sezonu kopumā, gaujienietis norāda, ka tā izvērtusies “vienkārši izcila”. No četriem volejbola turnīriem, kuros viņi piedalījušies, uzvaras gūtas visos, izņemot “Rietumu līgu”, kur komanda palikusi 2.vietā. “Šosezon puiši uzstādījuši tik augstu latiņu, ko nākamajā būs ļoti grūti noturēt,” spriež komandas pārstāvis.

Jautāts par tālākajiem plāniem, R.Ozoliņš atklāj, ka tagad primārais ir izturēt atlasi dalībai Latvijas III Olimpiādei, kas jūlija sākumā notiks Liepājā. “Konkurence ir spēcīga, bet ceram, ka mums izdosies tikt starp Olimpiādes dalībniekiem,” viņš pauž.

Komentāri 1

Sports