HK “Ape” cer uzvarēt

HK „Ape” aizvadīja kārtējās spēles Vidzemes atklātajā čempionāta hokejā 1./2.līgā. Ceturtdien apenieši tikās ar HK “Smiltene'09” kam zaudēja ar 0:1, bet svētdien spēlējot pret HK “Seda”arī zaudēja ar 6:1.

HK “Ape” treneris Andis Pops stāsta, ka spēle ar smilteniešiem tikai aizvadīta  līdzvērtīgi. “Visu laiku spēlējām vienādi, tikai otrajā periodā nedaudz nepaveicās un smiltenieši iesita vārtus. Turpretim spēli ar HK “Seda” vērtēju kā labu. Viņi ir līgas līderi. Citas komandas zaudējušas ar lielāku vārtu mazākumu,” stāsta A.Pops un skaidro, ka grūtākais bija pirmais periods, otrajā un trešajā spēle kļuvusi vienlīdzīgāka. Vienīgos vārtus iesita apenietis Kaspars Sīlis trešajā periodā.

3.decembrī HK “Ape” spēles pret “Vijciems”. A.Pops šo spēli prognozē veiksmīgu. “Viņi ir savā grupā līderi, bet spēki ir vienlīdzīgi un domāju, ka mēs varētu beidzot uzvarēt,” saka A.Pops.