HK "Ape" pārtrauc neveiksmju sēriju

Pēc ilgāka pārtraukuma hokeja kluba (HK) „Ape” komandas dalība Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā vainagojusies ar izcīnītu uzvaru. Tā gūta sestdien notikušajā spēlē pret komandu „Cēsis”, kas uzveikta ar rezultātu 4:2.

HK „Ape” komandas pārstāvis Andis Pops informē, ka šajā spēlē par rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Raivo Skudrulis (2), Andis Āboliņš un Andris Štībelis. Lai gan no 16 šāgada turnīrā aizvadītajām spēlēm šī ir tikai ceturtā uzvara, kas gūta pēc ilgstošas neveiksmju sērijas, A.Pops pauž cerību, ka līdzīgi panākumi varētu sekot arī turpmāk.

„Ja iepriekš mēs aizbraucām uz spēli bez iepriekšējas sagatavošanās, tad tagad ir viss nepieciešamais, lai mēs savu meistarību varētu uzlabot arī spēļu starplaikos: gan Apē, gan Alūksnē izveidoti hokeja laukumi, turklāt visu laiku pieturas auksti laika apstākļi. Cerams, tas ļaus mums pienācīgi sagatavoties uz ikvienu spēli, kas nozīmē, ka ar uzvarām mēs varētu arī turpināt,” viņš saka. Nākamā spēle komandai paredzēt pēc nepilnām divām nedēļām, kad HK „Ape” tiksies ar komandu „Gulbene”, pār kuru pirmajā spēlē gūta uzvara ar rezultātu 6:3.

Sports