Hokejisti gatavojas jaunajai sezonai 1

Trešdien hokeja kluba (HK) „Ape” spēlētāji aizvadīja pirmo treniņu pēc vasaras pārtraukuma. Tuvāko nedēļu laikā starts tiks dots Vidzemes atklātajam čempionātam hokejā (VAČH), kas Alūksnes rajona komandai kļuvis par sezonas pirmajām un nozīmīgākajām sacensībām.

Nedēļas sākumā notika potenciālo čempionāta dalībnieku tikšanās, lai apspriestu turnīra nolikumu un citus ar to saistītos jautājumus. Starp tikšanās dalībniekiem bija arī HK „Ape” pārstāvis Andis Pops, kurš atklāj, ka šogad čempionātā plāno iesaistīties līdz šim lielākais skaits dalībnieku – vismaz 30 komandas, kas sacentīsies trīs līgu sadalījumā. Lai gan pērn HK „Ape” daļu spēļu aizvadīja pirmās jeb spēcīgākās līgas sastāvā, šogad nolemts startēt otrajā līgā. Tajā spēlējošās komandas spēku samēru ziņā būs daudz līdzvērtīgākas, uzskata A.Pops.

Savas korekcijas ieviesis jaunās sezonas nolikumā ieviestais punkts, ka čempionātam var pieteikt spēlētājus, kas paralēli nepiedalīsies nevienā citā turnīrā. Rezultātā HK „Ape” komandai nāksies iztikt bez diviem spēlētājiem, kas iepriekšējās sezonas bijuši vieni no rezultatīvākajiem vārtu guvējiem. „Var teikt, ka paliksim bez diviem vērtīgiem komandas biedriem, lai gan līdzīga situācija skārusi arī citas komandas,” viņš norāda. Lai gan komandai piesaistīti jauni spēlētāji, tās pamatsastāvs palicis nemainīgs.

Jaunajā sezonā HK „Ape” komandu veidos pārstāvji no Apes, Alūksnes, Ilzenes, Jaunlaicenes, Zeltiņiem un Rīgas. Kopīgi tiks apmeklēti iknedēļas treniņi Valmierā, kas norisināsies kopā ar komandu „Vijciems”. A.Pops stāsta, ka pērn viņu dalību čempionātā atbalstījusi A/S „UniCredit Bank”, Apes pilsētas ar lauku teritoriju dome un Alūksnes rajona padome, par ko spēlētāji jutušies pateicīgi, jo tas ļāvis viņiem koncentrēties tikai uz savu veikumu turnīrā. Kaut gan pagaidām nav zināms, vai sadarbība turpināsies arī šajā sezonā, komanda ir apņēmības pilna parādīt sevi no labākās puses, pirmās spēles aizvadot jau septembra vidū.

Komentāri 1

Sports