Hokejisti iesaistās turnīrā Olainē 6

Kamēr tiek gaidīts pašmāju hokeja čempionāta sākums, vairāki hokeja kluba (HK) „Alūksne” dalībnieki iesaistījušies „Olaines sporta centra kausā 2012”.

Komandas pārstāvis Rihards Salaks atklāj, ka galvenais iniciators dalībai turnīrā ir Sandijs Niedra. „Sakarā ar to, ka laika apstākļi vēl nebija piemēroti hokeja spēlēšanai Alūksnē, izmantojām iespēju, kas deva jaunu pieredzii,” viņš skaidro. Pateicoties S.Niedram, kopā saaicināti vairāki Alūksnes puiši. Tā kā spēles notiek Olainē un braukāšana no Alūksnes ir apgrūtinoša, tie, galvenokārt, ir alūksnieši, kas studē Rīgā. Bez R.Salaka un S.Niedras komandā iesaistījies Edgars Morozs, Elvijs Mūrnieks, Edijs Dortans un Sandris Sniedze. Papildus pieaicināti viesspēlētāji no Rīgas. Lai gan komandas kodols ir HK „Alūksne” puiši, Olaines turnīrā viņi startē zem nosaukuma „Siftikar”, sacenšoties septiņu komandu konkurencē.

Šobrīd puiši aizvadījuši pirmās spēles, no kurām pirmajā tikās ar „Sintez”, bet otrajā – vietējo komandu „Olaine”. Pirmajā spēlē alūksnieši guva pārliecinošu uzvaru ar 7:2. Savukārt otrajā piedzīvots zaudējums ar 4:7. „Neskatoties uz to, ka Olaines vīri bija gana pārāki par mums, viņi atzina, ka mēs esam gana sīvi pretinieki,” atklāj R.Salaks. Viņš piebilst, ka šis turnīrs ir lieliska iespēja gūt pieredzi un rūdījumu dalībai pašmāju čempionātā. Sacensību noslēgums plānots februāra vidū. Līdz tam laikam alūksniešiem priekšā gaidāmas vēl četras spēles, kur par viņu pretiniekiem kļūs komandas „Turība”, „Kvinta”, „3,14 peles” un „SKM”. Līdz šim komandas rezultatīvākais spēlētājs bijis Arvis Augulis, kurš guvis piecus no 11 vārtiem.

Komentāri 6

....

999 Lasi rakstu neņem pierē komentārus tur viss pateikts.

pirms 9 gadiem, 2012.01.31 20:48

999

Nu HK tur nav nekadi iniciatori To visu dara Olaines dome. sitiem vienkarsi paprasija vai negrib spelet.. Piekrita paspelet un tas ari viss. nesaprotu kas ta par aziotazu ap to HK, viss nets pierakstits. Vai tik nav kaut kadas lielas ziepes savarijusi un tagad mekle ka sevi nomazgat? Pats esmu dzivojis Olaine blakus sai slidotavai. Ta tur ir jau sen un domedoma par savejienm vairak neka p[ie mums.

pirms 9 gadiem, 2012.01.31 19:54

D

Nē lai svešie zina ka te arī nav sūnu ciems, un ir normāli čaļi

pirms 9 gadiem, 2012.01.31 19:04

Hokejists

Intresanti tas ka čempja sākuma āra T bija pat 5 grādi plusā, saldētava tas ir spēks.

pirms 9 gadiem, 2012.01.31 14:04

D

Malači, HK iniciatori jau plosās pa citiem laukumiem...

pirms 9 gadiem, 2012.01.31 14:01

Sports