Hokejisti piedzīvo pirmo zaudējumu 2

Hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadījusi kārtējo spēli Vidzemes atklātā čempionātā hokejā, kas atšķirībā no iepriekšējām jeb Vidzemes Olimpiskajā centrā notikušajām spēlēm šoreiz norisinājās Igaunijā.

Uz kaimiņvalsti Alūksnes rajona pārstāvji devās, lai tiktos ar igauņu komandu „Ruutel”, kas tāpat kā viņu pretinieki līdz šim guvusi divas uzvaras un piedzīvojusi vienu zaudējumu. Spēle, kas HK „Ape” beidzās ar pirmo zaudējumu turnīrā, norisinājās aizvadītajā sestdienā, kad par viņu pretiniekiem kļuva komandas „Vijciems” spēlētāji.

Lai gan tieši ar šo komandu HK „Ape” kopā aizvada savus iknedēļas treniņus, savas pretenzijas uz uzvaru pretinieki pieteica jau spēles pirmajā periodā. Tas beidzās ar rezultātu 1:0 komandas „Vijciems” labā, šim pārsvaram turpmākajā spēles gaitā tikai palielinoties. Vēl četras minūtes pirms otrā perioda beigām viena vārtu pārsvara vietā komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:0.

Savus pirmos vārtus HK „Ape” guva vien otrā perioda izskaņā, kad apenieša Māra Latika iesistie vārti kļuva par pirmajiem un vienīgajiem spēlē. Tiesa, trešais un pēdējais spēles periods aizritēja nesekmīgi abām komandām. Perioda sākumā komandas „Vijciems” gūtie vārti kļuva par pēdējiem spēlē, kas beidzās ar rezultātu 6:1 un HK „Ape” pretinieku uzvaru.

Komentāri 2

wadlfun gfvnum

yatpnfbj ckapoxzwq ontlkhsy ohkipvsxw xidehab wbmaxys alihwkjx

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 22:53

nu kā?

Devās uz Igauniju, lai tiktos ar "Ruutel", bet spēlēja ar Vijciemiešiem? vai arī es kaut ko te nesaprotu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 09:08