Hokejisti piedzīvo zaudējumu 3

Hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadījusi kārtējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur tikās ar HK „Skorpions” spēlētājiem.

Lai gan spēles pirmais periods aizritēja nesekmīgi abām komandām, tā arī negūstot nevienus vārtus savā labā, otrā perioda beigu posmā pretinieki pieteica savas pretenzijas uz uzvaru ar diviem iesistajiem vārtiem. Ar rezultātu 2:0 HK „Skorpions” labā noslēdzās arī spēles trešais periods, Alūksnes rajona pārstāvjiem piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 4:0. Jāatgādina, ka šī ir jau otrā spēle, ko HK „Ape” aizvadījuši Vidzemes atklātā čempionāta hokejā otrā spēļu apļa laikā. Tiekoties ar komandu „Cēsis”, viņi guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:1. Tiesa, kā viņiem veiksies turpmākajā turnīra gaitā varēs uzzināt jau rīt, kad viņiem plānota spēle pret komandu „Vijciems”.