Hokejisti turnīru beidz ar uzvaru

Hokeja klubs (HK) „Ape” aizvadījis pēdējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur par viņu pretiniekiem kļuva komanda „Wendi”. Jau turnīra pirmajā spēļu aplī Alūksnes rajona pārstāvji savus pretiniekus uzvarēja ar rezultātu 4:1, līdzīgu panākumu komandai atkārtojot arī šajā reizē.

Spēles pirmais periods beidzās ar rezultātu 2:0 HK „Ape” labā. Divus vārtus komandai izdevās iesist arī nākamajā periodā, kas pretiniekiem vainagojās tikai ar vieniem gūtajiem vārtiem. Savukārt trešo periodu komandas aizvadīja līdzvērtīgos spēku samēros, abām no tām gūstot pa vieniem vārtiem savā labā. Spēles izskaņā uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja HK „Ape”, kur par rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Andis Āboliņš, Māris Svars, Sandis Anerauds un Raivo Skudrulis (2).

Jāatgādina, ka Vidzemes atklātais čempionāts hokejā aizsākās pērn septembrī, turnīrā iesaistoties 30 komandām trīs līgu sadalījumā. HK „Ape” savas spēles aizvadīja otrās līgas sastāvā, kurā sacentās 13 komandas. Dalībnieki aizvadīja divus spēļu apļus, kas Alūksnes rajona pārstāvjiem beigušies ar 16 uzvarām un astoņiem zaudējumiem. Šie panākumi komandai ļāvuši iegūt stabilu 4.vietu turnīra tabulas kopvērtējumā.

Jāpiebilst, ka trīs HK „Ape” spēlētāji ierindojušies arī starp Vidzemes atklātā čempionāta hokejā otrās līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem. Tie ir Andis Āboliņš, Kaspars Sīlis un Andris Štībelis, kuri attiecīgi guvuši 19, 23 un 16 vārtus visas sezonas laikā. Šie spēlētāji kļūs par komandas balstu arī nākamajā turnīrā, kurā HK „Ape” uzsākusi dalību – Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņā, kur pirmās spēles norisinājušies jau aizvadītajā nedēļas nogalē.