Iegūst augstas vietas kopvērtējumā

Svētdien Smiltenē notika SEB kalnu divriteņu maratona sestais un pēdējais posms. Uz starta līnijas stājās vairāk nekā 1200 velosipēdistu, starp kuriem bija arī Alūksnes novada pārstāvji.

Sacensību posma laureātu godā nokļuva tikai viens sportists. Tas ir ilzenietis Viesturs Kazainis, kurš startēja M50 grupā. Viņš uzrādīja otro ātrāko rezultātu, sacensību uzvarētājam piekāpjoties par nepilnu minūti. Augstus rezultātus posmā uzrādīja arī Rolands Zarītis (M16), kurš ieguva 11.vietu 52 sporistu konkurencē, Reinis Markss (M – Elite), kurš ieguva 35.vietu 69 sportistu konkurencē, bet dalībnieku ziņā kuplajā tautas klasē TM, kurā startēja gandrīz 500 sportisti, bijušie biatlonisti Gints Rozenbergs un Oskars Muižnieks ieguva attiecīgi 15. un 31.vietu.

Visi minētie sportisti ieguvuši augstas vietas arī sacensību kopvērtējumā: V.Kazainim – 2.vieta no 18 šajā grupā startējušajiem, R.Zarītim – 13.vieta no 102 startējušajiem, R.Marksam – 35.vieta no 150 startējušajiem, bet O.Muižniekam un G.Rozenbergam - attiecīgi 7. un 18.vieta kopvērtējumā no vairāk nekā 1000 tautas klasē startējušajiem. Par kopvērtējuma laureātu kļuvis alūksnietis Andris Vosekalns, kurš startēja M18 grupā. Lai gan pēdējā posmā jaunietis nepiedalījās, viņam izdevies nosargāt 1.vietu kopvērtējumā, kļūstot par sacensību uzvarētāju savā grupā.

Sports