Iegūst kausu par drosmi un cīņas sparu

Bauskas rajona Stelpē notikušajā motokrosā „Pīlādžu kauss 2009” dalībnieku vidū startēja arī divu rajona motosporta klubu „Adrenalin.lv” un „Ape” pārstāvji.

Motokrosa „Pīlādžu kauss 2009” organizatori informē, ka abus klubus šoreiz pārstāvja pa vienam sportistam. No „Adrenalin.lv” tas bija Renārs Duļbinskis, kurš startēja iesācēju klasē, bet no MK „Ape” – MX85 sporta klases dalībniece Samanta Josta. Savus labākos rezultātus abi sportisti uzrādīja kvalifikācijas braucienos, kur R.Duļbinskis uzrādīja otro ātrāko rezultātu, bet S.Josta – piekto.

Tiesa, ne vienam, ne otram tik augstas pozīcijas kopvērtējumā neizdevās sasniegt. Lai gan pirmajā braucienā R.Duļbinskis finišēja otrais, no ātrākā braucēja atpaliekot par apmēram 7 sekundēm, otrajā braucienā viņš palika ceturtais, šādu vietu starp 30 savas grupas braucējiem iegūstot arī kopvērtējumā. Lai gan S.Jostas sporta klases konkurenci veidoja trīs reizes mazāk braucēju, viņai sacensības beidzās ar divas pozīcijas zemāku rezultātu, proti, 6.vietu, ko jauniete ieguva pēc pirmajā braucienā iegūtās 6.vietas, bet otrajā – 9.vietas.

Jāatzīmē, ka, lai arī trasē MK „Ape” pārstāvei neveicās tik labi, lai pretendētu uz godalgoto vietu trijnieku, viņa saņēma kausu „Par drosmi un cīņas sparu!”. Sacensību organizatori atklāj, ka S.Josta bijusi viena no piecām meitenēm, kas startējuši motokrosā, sacenšoties pat ar braucējām no Maskavas. Vairāk par „Pīlādžu kausu 2009” var uzzināt motokrosa oficiālajā mājas lapā www.motosport.lv.

Sports