Iekļūst labāko trijniekā

Svētdien Talsos notika “Trek” kalnu divriteņu maratona 4.posms, starp kura dalībniekiem bija vairāki Alūksnes un Apes novadu pārstāvji. Līdz godalgoto vietu trijniekam izdevās tikt trīs riteņbraucējiem – tas ir Rolands Zarītis (Junioru grupā), Reinis Markss (U – 23 grupā) un Viesturs Kazainis (V50 grupā).

Ilzenietis V.Kazainis kļuva par vienīgo pašmāju riteņbraucēju, kuram izdevās uzvarēt savā grupā. Veicot 50 kilometru distanci, viņš finišēja 2:36:27 stundās, tuvāko sekotāju apsteidzot par gandrīz piecām minūtēm. Arī abi pārējie laureāti devās maratona distancē. R.Zarītis finišēja 2:30:25 stundās, bet R.Markss – 2:23:08 stundās. Tas ļāva attiecīgi iegūt 2. un 3.vietu savā grupā. Jāpiebilst, ka nedēļas nogalē šie divi sportisti pārstāvēs Alūksnes novadu Latvijas III Olimpiādē. Bez viņiem kalnu divriteņu sacensībās startēs Oskars Muižnieks, bet šosejas riteņbraukšanā – Andris Vosekalns.