Ilzenes balvu izcīna “KRK Vidzeme” 2

Nedēļas nogalē Ilzenē norisinājās pēdējās un izšķirošās spēles par „Ilzenes rudens balvu volejbolā 2012”. Pārliecinoši sevi pierādīja un uzvarēja komanda “KRK Vidzeme”.

Par bronzu  cīnījās komandas „SK Zeltiņi” un „Balvi”. Ar pārliecinošu rezultātu 3:0 uzvarēja komanda „Balvi”, izcīnot turnīrā 3.vietu aiz sevis atstājot komandu „SK Zeltiņi”. Tālākie sacensību viesi bija komanda „Balvi”. Viņu pārstāvis Gundars Kočāns   komentē:  „Nenoliedzami, konkurence bija, ar katru sabraukumu komandas palika ar vien stiprākas. Diemžēl pašu kļūdu dēļ mēs neiekļuvām finālā,” stāsta G.Kočāns .

Finālā par Ilzenes rudens balvu spēlēja komandas „Very Berry” un „KRK Vidzeme”. Spēle noslēdzās ar  3:1 „KRK Vidzeme” labā. Komandas sastāvā spēlēja: Kārlis Jakobsons, Kaspars Spirks, Mārtiņš Spirks, Gatis Krauja, Jānis Štrauss, Kristers  Zariņš, Aigars Sniedzāns, Arvīds Sams, Vilnis Vanags, Ralfs Jansons, Rihards Zvejnieks. Komandas kapteinis Kārlis Jakobsons uzsver, ka uzvara bija negaidīta. “Pēc “Very Berry” sastāva likās, ka spēle būs sīvāka. Bet mēs esam komanda un cīnījāmies par uzvaru. Vienu setu zaudējām, jo bijām jau noticējuši uzvarai,” atzīst viņš. „Esam vienmēr spēlējuši ar vietējām komandām, tāpēc ļoti ceru, ka nākamajā gadā būs vairāk svešu komandu, jo tas ļautu attīstīties pašiem,” stāsta K.Jakobsons.

Komentāri 2

Sports