Ir stiprākā komanda

Biedrības “Spēka pasaule” Alūksnes komanda uzvarējusi sacensībās “Siguldas kauss 2010”, sacenšoties svaru stieņa spiešanā guļus ar atkārtojumiem.

Sacensībās piedalījās 10 komandas, pulcējot vairāk nekā 70 sportistu. No Alūksnes startēja 7 sportisti. Jauniešu grupā Ivo Paudrups – Pauders svaru stieņa kategorijā līdz 67,5 kg izcīnīja 2.vietu. Arī Elvim Velpam 2.vieta (virs 82,5 kg). Aleksis Andersons (līdz 82,5 kg) izcīnīja 3.vietu. Junioru grupā Jānis Alksnis svaru stieņa kategorijā līdz 75,5 kg uzvarēja, bet Dāvis Šķenders svaru stieņa kategorijā virs 90 kg ieguva 4.vietu. Vīru grupā Oļegs Vonorovs un Gatis Pētersons sacensībās ieguva 3.vietu attiecīgi svaru stieņa kategorijās līdz 82,5 un 100 kilogramiem.