Izcīna otro uzvaru

Hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadījusi otro spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur ar pārliecinošu pārsvaru izcīnījusi arī savu otro uzvaru.

Šoreiz par Alūksnes rajona pārstāvju pretiniekiem kļuva HK „Skorpions”. Jau spēles pirmajā periodā HK „Ape” guva četru vārtu pārsvaru, kur par vārtu guvējiem kļuva Andris Stībelis (3) un Andis Āboliņš. Nākamajā periodā izcīnītais pārsvars tika palielināts par vēl vieniem gūtajiem vārtiem, kad nepilnas piecas minūtes pirms perioda beigām vārtus iesita Māris Svars. Tiesa, šie vārti kļuva par pēdējiem visā spēlē, trešajā un pēdējā periodā ne vienai no komandām negūstot vārtus savā labā. Rezultātā HK „Ape” ar otrā perioda beigās izcīnīto pārsvaru 5:0 kļuva arī par spēles uzvarētājiem.