Izcīna otro vietu 5

Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāta spēles „C” grupā notika Balvos.

Alūksnes BJSS komanda ar 1:0 uzvarēja FK Balvu Vilki – I, ar 2:0 pārspēja Ludzas SS – II un cīnījās neizšķirti 0:0 ar FB Gulbene 2005 – I. Ar to pietika, lai iekļūtu finālā. Tur pretī nāca Varakļāni/MBJSS. Jau pirmajā puslaikā alūksnieši izvirzījās vadībā ar 2:0. Spēles pēdējās trijās minūtēs pretinieki panāca neizšķirtu 2:2 un uzvarētāju noskaidroja pēc spēles soda sitienu sērijā. Ar 2:1 pārāki bija varakļānieši un Alūksnes BJSS ierindojās otrajā vietā. Trīs vārtus guva Regnārs Grīnbaums, pa vieniem Igors Saulīts un Alberts Maisjuks. Vēl komandā spēlēja Lauris Bērziņš, Ivo Pavlovskis, Kaspars Bāliņš, Toms Sprudzāns, Igors Solovjovs un Dainis Kozlovecs(treneris Mārtiņš Meistars). Labākā spēlētāja balvu saņēma I.Saulīts.