Izcīna pirmo uzvaru

Latvijas 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā pirmo uzvaru izcīnīja komanda „Ozoli AZ/Jaunlaicene”, ar 3:1 Apes futbola laukumā pārspējot FB „Gulbene/Juniors” komandu.

Gulbeniešu otrajā komandā pārsvarā spēlē jaunie futbolisti (15 un 16 gadus veci), bet arī saimnieku komandā vairums spēlētāju ir jaunieši. Pirmajā puslaikā vairāk uzbruka viesi, bet saimnieki prasmīgi aizsargājās. Puslaika vidū radās pirmais bīstamais moments pie gulbeniešu vārtiem un Artūrs Morozs atklāja rezultātu. Zaudētie vārti sašķobīja viesu spēli, un puslaika izskaņā A.Morozs guva vēl vienus vārtus. Otrajā spēles daļā Gulbenes komandā laukumā devās jauni spēki un tas viņiem deva rezultātu. Gundars Lisovskis savā soda laukumā spēlēja ar roku, un viesi realizēja 11 m soda sitienu. Turpinājumā Gulbenes komanda uzbruka vairāk, bet neprecīzi. Vēl vairāk - pašās spēles beigās Andris Vilemsons guva trešos vārtus un spēle beidzās 3:1. Brīdinājumu nopelnīja Gvido Ausējs. Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Viesturs Kornis, Uvis Ausējs, Ivo Ausējs, Didzis Ābeltiņš, Juris Valgums, Jevgēnijs Ļepjoškins, Edgars Strapcāns un Toms Lemeševskis.

Citā spēlē komanda „Ludzas BJSS/Zilupe/Kārsava” savā laukumā ar 0:3 atzina FB „Gulbene 2005” pārākumu.

Nākamā spēle Alūksnes rajona komandai paredzēta 20.jūnijā pulksten 14.00 Madonā ar FK „Kvarcs”. Savukārt 13.jūnijā Gulbenē notiks Ziemeļaustrumu reģiona tautas futbola čempionāta otrā kārta.