Izcīna vietu izlasē

Nedēļas nogalē Madonā norisinājās Latvijas kausa izcīņas biatlonā 1.kārta.

No alūksniešiem startēja septiņi jaunie biatlonisti: Andrejs Baumanis, Ingus Deksnis, Vladislavs Ņedaivodins, Linards Zēmelis un Rasma Rudzīte (C grupa), kā arī Krišjānis Meirāns un Juris Priede, kas sacentās attiecīgi jauniešu un junioru konkurencē.

Biatlona treneris Sergejs Sverčkovs informē, ka pirmajā dienā sportisti sacentušies sprinta distancē, kas alūksniešiem beidzās ar šādiem rezultātiem savās vecuma grupā: J.Priede – 1.vieta, K.Meirāns – 2.vieta, A.Baumanis – 1.vieta, I.Deksnis – 2.vieta, L.Zēmelis – 6.vieta, V.Ņedaivodins – 9.vieta un R.Rudzīte – 2.vieta. Ar vairākām vietām labāko trijniekā beidzās arī otrās dienas sacensības, kad biatlonisti startēja individuālajā distancē. Par sacensību laureātiem atkārtoti kļuva A.Baumanis (1.vieta), R.Rudzīte (2.vieta), J.Priede (2.vieta) un K.Meirāns (3.vieta). V.Ņedaivodins, L.Zēmelis un I.Deksnis sarindojās attiecīgi 4. - 6.vietās.

S.Sverčkovs atklāj, ka sacensības C grupas jauniešiem nākamā mēneša sākumā Priekuļos Latvijas čempionātā. Līdz tam laikam junioru un jauniešu grupas puišiem plānoti starti Zviedrijā, kur no 25.janvāra līdz 3.februārim norisināsies Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem. Gan K.Meirāns, gan J.Priede šo iespēju izcīnījuši, ņemot vērā uzrādītos rezultātus. Bez viņiem Zviedrijā startēs arī Žanna Juškāne, kas junioru izlasē iekļuvusi, ņemot vērā iepriekšējās sezonas startus.

Sports