Izspēlē Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāta spēles 1

Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionātā piedalījās 43 komandas un gandrīz 600 jaunie futbolisti. Alūksnes BJSS piedalījās ar piecām komandām un viena ierindojās godalgotajā vietā.

ZA jaunatnes čempionāta tabulas

 

U – 9 grupa

1. Smiltenes BJSS-1      10 9 0 1 56:5 27

2. FK Balvu Vilki            10 7 1 2 30:11 19

3. Alūksnes BJSS          10 5 3 2 21:12 18

4. Smiltenes BJSS-3      10 3 2 5 25:22 11

5. Valkas BJSS                10 2 0 8 9:44 6

6. Smiltenes BJSS-2        10 0 2 8 7:54 2

Labākie spēlētāji: Elvis Ābols, Kārlis Rozītis(abi Smiltene-1), Vadims Sņegovs, Vladislavs Čerevins(abi Balvu Vilki), Kalvis Mednis(Alūksne), Eduards Dreimanis(Smiltene-3), Ivars Lukovskis(Valka), Toms Ķikuts(Smiltene-2)

Alūksnes BJSS komandā spēlēja Kalvis Mednis, Marks Gorskis, Marsels

Mārtiņš Krūmiņš, Igors Solovjovs, Reinis Dimiņš, Aleksandrs Kuzņecovs, Mikus Gabranovs, Raivo Bužs, Ģirts Žagats, Raens Pauliņš, Kalvis Vītols, Aleksandrs Skuja. Treneris Mārtiņš Meisters.

U – 10 grupa

1. FK Balvu Vilki            12 9 1 2 32:19 28

2. Smiltenes BJSS-1      12 8 2 1 42:4 27

3. Varakļāni/MBJSS       12 6 2 4 13:11 20

4. Alūksnes BJSS          12 6 1 5 15:11 19

5. FB Gulbene 2005    12 5 1 6 20:21 16

6. Smiltenes BJSS-2   12 2 0 10 12:39 6

7. Madonas BJSS         12 1 1 10 7:36 4

Labākie spēlētāji: Rihards Kacēns, Vadims Sņegovs, Mareks Šaicāns(visi Balvu Vilki), Rihards Rullis, Rinalds Kaņīpovs(abi Smiltene-1), Jēkabs-Lauris Leišs(Varakļāni), Klāvs Nāgelis(Alūksne), Ralfs Skopāns(Gulbene), Valters Siliņš(Smiltene-2), Niks Saulītis(Madona).

U – 14 grupa

1. Rēzeknes Blāzma 10 8 2 0 27:6 26

2. Ludzas NSS          10 5 1 4 24:15 16

3. FB Gulbene 2005 10 4 3 3 18:16 15

4. Varakļāni/MBJSS    10 3 3 4 7:17 12

5. FK Balvu Vilki        10 3 2 5 10:15 11

6. Alūksnes BJSS        10 2 1 7 7:20 7

Labākie spēlētāji: Igors Zinkevičs, Sergejs Tarasovs(abi Blāzma), Arvīls Barkāns, Egīls Jegorovs(abi Ludza), Valters Svetlovs(Gulbene), Pauls Mesters(Varakļāni), Raitis Vizulis(Balvi), Regnārs Grīnbaums(Alūksne)

 

B” grupa

1. Madonas BJSS      10 7 3 0 13:4 24

2. FB Gulbene 2005 10 7 1 2 17:4 22

3. Ludzas NSS         10 5 2 3 15:6 17

4. Alūksnes BJSS     10 2 3 5 12:15 9

5. FK Balvu Vilki       10  2  1  7 6:27 7

6. Viļaka                   10 0 0 10 1:28 0

Labākie spēlētāji: Emīls Garančs, Jānis Plāte(abi Madona), Emīls Grāvlejs, Konstantīns Buņķo, Andis Maks(visi Gulbene), Artūrs Nikolajevs, Edgars Seņkāns(abi Ludza), Edgars Zvejnieks(Alūksne), Rihards Ščogols(Balvu Vilki), Ervīns Logins(Viļaka)

A” grupa

  1. VARAKĻĀNI/MBJSS   8   6   2   0  25:6   20
  2. MADONAS BJSS        8   4   4   0  15:7   16
  3. FB GULBENE 2005    8  4   1   3  13:13   13
  4. FK ALŪKSNE             8   2   0   6   4:10   6
  5. FK BALVU VILKI        8   0   1   7   1:22    1

Labākie futbolisti:

Vadims Poplavskis, Jānis Pastars, Edgars Locāns (visi Varakļāni);
Roberts Siksalietis, Jānis Krūze(abi Madona);
Oskars Gailītis, Jānis Keišs(abi Gulbene)


Komentāri 1

o es vienigais pie vartu guvejiem no aluksnes b grupa :D

pirms 10 gadiem, 2010.10.13 19:18

Sports