Kājnieku skolas pārstāvji – ceturtie

25.septembrī  Alūksnes rajona biatlona un slēpošanas bāzē „Mežinieki” notika Nacionālo bruņoto spēku (NBS) čempionāts orientēšanās sportā, kur piedalījās arī NBS Kājnieku skolas komanda.

Pavisam sacensībās bija pārstāvētas astoņas struktūrvienības, kas sacentās vairāk nekā 40 dalībnieku lielā konkurencē. No NBS Kājnieku skolas čempionātā piedalījās Andris Čečiņš, Ģirts Jaunzems, Vasīlijs Koļegovs, Igors Krūmiņš un Uldis Locāns. Vislabāk distancē veicās I.Krūmiņam un Ģ.Jaunzemam, kas ierindojās attiecīgi 18. un 19.vietā ar nepilnas minūtes starpību starp uzrādītajiem laikiem. Divas pozīcijas zemāk ierindojās A.Čečiņš, kļūstot par 21.vietas ieguvēju, bet pārējie divi NBS Kājnieku skolas pārstāvji U.Locāns un V.Koļegovs ierindojās vien trešā desmita beigās.

Komandu kopvērtējumā alūksnieši ieguva 4.vietu, par pirmo trīs vietu ieguvējiem kļūstot Zemessardzes Studentu bataljonam (1.vieta), Zemessardzes 25.kājnieku bataljonam (2.vieta) un Zemessardzes 56.kājnieku bataljonam (3.vieta). Šo struktūrvienību pārstāvji uzrādījuši labākos rezultātus arī individuālajā vērtējumā, kur par V1 grupas uzvarētāju kļuva Mārtiņš Sirmais (Zemessardzes 25.kājnieku bataljons), V2 grupā – Ģirts Liniņš (Zemessardzes Studentu bataljons), V3 grupā – Viesturs Gailis (NP 3.RNC), S1 grupā – Una Arama (Zemessardzes Studentu bataljons), S2 grupā – Ieva Veģere (Zemessardzes 27.kājnieku bataljons), S3 grupā – Alīda Ābola (Zemessardzes Studentu bataljons).