Karro kļūst par Anglijas motokrosa līderi 1

Pēc uzvaras ceturtajā Anglijas motokrosa čempionāta posmā, latviešu motobraucējs Matīss Karro kļuvis par MX1 klases līderi.

M.Karro aizvadītajā svētdienā startēja kārtējais Anglijas motokrosa čempionāta posmā. Sportists uzvarēja abos MX1 braucienos. M.Karro nespēpj prieku un atzīst, ka diena bija perfekta. „Ņemot vērā pēdējās nedēļas daudzos pārlidojumus, kondicionierus un citas lietas, biju nedaudz apaukstējies. Kvalifikācijā izdevās uzrādīt ātrāko laiku, par ko biju priecīgs, lai arī neko tādu nebiju gaidījis. Pirmajā braucienā izcēlu startu un pirmo pozīciju nosargāju līdz pat beigām. Otrajā braucienā starts nebija tik labs, taču tik un tā izdevās izvirzīties vadībā un izcīnīt otro uzvaru. Pirms izšķirošā brauciena bija liels satraukumus. No starta aizgāju kā piektais, bet nedaudz vēlāk pakāpos uz trešo vietu. Tobrīd no līdera atpaliku desmit sekundes, taču tad paņēmu savu ritmu, noķēru un apdzinu viņu. Beigās finišā tuvāko sekotāju apsteidzu par 24 sekundēm," brauciena notikumus komentē Karro.

Pateicoties šai uzvarai, Karro tagad kļuvis par Anglijas čempionāta līderi, tādējādi nākamajā posmā mūsu sportists startēs ar sarkanu numuru (pēc katra posma līderim tiek piešķirta sarkana plāksne, kas liecina, ka viņš ir kopvērtējuma līderis).

Kopvērtējums 1.

Matīss Karro

248

2 .

Shaun Simpson

239

3 .

Kevin Strijbos

238

4 .

Stephen Sword

188

5 .

Gert Krestinov

176

6 .

Kristian Whatley

145

Komentāri 1

Sports