Karro: Šī Meksikā bija cīņa par izdzīvošanu

Sestdien un svētdien Meksikā norisinājās ceturtais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurā 12. vietu MX1 klasē izcīnīja latviešu braucējs Matīss Karro.

Pēc pirmajiem trīs posmiem, kuri notika Eiropā, daudzi vadošies sportisti pārcēlās pāri okeānam, lai startētu ceturtajā un piektajā posmā. Ceturtais posms notika Meksikā, bet nākamais posms notiks jau šajās brīvdienās Brazīlijā.

Patīkami, ka starp šiem braucējiem, kas brauca Meksikā (un brauks Brazīlijā), bija arī viens latviešu braucējs - Matīss Karro. Lai arī trase bija sarežģīta, mūsu braucējs finišēja abus braucienus, kopvērtējumā izcīnot 12. vietu.

„Kvalifikācijas braucienā mēs braucēji nestartējam, jo bija protests par trases stāvokli," iesāk Matīss Karro. „Pirmajā braucienā finišēju 11. vietā, ar ko biju apmierināts. Iespējams, rezultāts arī būtu labāks, taču pēdējos apļos bija problēmas ar motociklu - viss tosols pazuda un motors saka vārīties. Šī problēma bija ne tikai man, bet arī rūpnīcas KTM motocikliem. Problēmas radās dēļ lielā karstuma, kā arī tāpēc, ka mēs bijām 1600 metrus virs jūras līmeņa. Jāsaka, ka ēnā temperatūra bija apmēram 35 grādi," pirmā brauciena notikumus komentē Matīss.

„Uz otro braucienu mehāniķi ielika rezerves motoru. Starts bija ļoti labs, jo aizgāju kā sestais, taču pēc pieciem līkumiem vienā no lēcieniem izlēcu ārā no trases, kā rezultātā zaudēju daudz pozīciju. Visu braucienu cīnījos ar trasi, jo nevarēju dabūt savu ritmu - šī bija izdzīvošanas sacīkstes. Trases beigas bija ļoti pretīgas. Neskatoties uz to, otrajā braucienā finišēju 13. vietā, kas man deva kopvērtējumā 12 vietu, ar ko esmu apmierināts."

„Vismaz vēl divi braucieni finišēti, un bez kritieniem. Liels prieks bija par to, ka pat Meksikā mani atbalstīt bija ieradusies viena latviešu fane. Paldies arī pārējiem, kas juta man līdzi. Tagad vel pāris dienas pa Meksiku un tad došos tālāk uz Brazīliju, kur laiks, cerams, nebūs tik karsts," nobeidz Karro, kurš tagad pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 53 punktiem ir 14. vietā.

Sports