Karro startē Francijā

Aizvadītajās brīvdienās tika aizvadīts kārtējais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurš šoreiz notika Francijā. MX1 klasē divu braucienu summā uzvarēja itālis Antonio Kairolī, bet 13. vietā palika Matīss Karro.

Neskatoties uz to, ka šī nebija trase, kas patīk Matīsam, sportists abus braucienus aizvadīja ātri un stabili. Pirmajā braucienā tika uzrādīta 13. vieta, bet otrajā - 14. vieta, kas divu braucienu summā deva 13. rezultātu.

„Trase bija cieta, ātra, slidena un kalnaina, kas nav mana tipa," iesāk Matīss Karro. „Kvalifikācijā finišēju 19. vietā, jo vienā vietā, braucot lejā no kalna, no rokām izsitās stūre un līkumā nokritu."

Pirmajā braucienā Karro ilgu laiku turējās 12. vietā, taču beigās nācās atkrist uz 13. vietu. „Pirmajā braucienā padevās labs starts - aizgāju kā desmitais. Cīnījos ar vairākiem līderiem, taču brauciena vidū viņi no manis atrāvās. Turējos 12. vietā, taču pie pašām beigām no viena atpalicēja ar akmeni dabūju pa brillēm, kurām vienā malā izkrita stikls. Bija apgrūtināta redzamība, tāpēc pēdējā aplī, cīnoties ar igauni Tanelu Leoku, izskrēju no līkuma un viņš mani apdzina," pirmā brauciena notikumus stāsta Matīss.

„Arī otrajā braucienā padevās diezgan labs starts, jo arī turējos ap pirmo desmitnieku. Īsi pirms brauciena beigām mani noķēra Kens de Daikers, kurš ļoti rupji nogāza mani. It kā tas ir motokross, taču viņš tajā vietā varēja mani apdzīt tīri. Protams, par tādu gājienu gribējās viņam sadot pa kaklu, taču jābūt vēsai galvai un jāspēj samierināties arī ar šādiem atgadījumiem, ko arī darīju. Pēc kritiena zaudēju vairākas pozīcijas un atkritu uz 14. vietu. Pašās beigās noķēru 13. vietas ieguvēju, taču apdzīt viņu man pietrūka laika," otrā brauciena notikumus atceras mūsu sportists."

Lai arī kopumā izcīnīts labs rezultāts, Karro ar savu sniegumu nav īsti apmierināts. „Prieks, ka atkal izdevies stabili nobraukt divus braucienus, taču iekšā nav tāda pilnīga apmierinātības sajūta. Gribējās būt nedaudz ātrākam, taču viss vēl priekšā. No sevis katrā posmā prasu daudz. Jā, komandā ar rezultātu visi priecīgi, jo zināja, ka šī nav mana tipa trase, taču pats līdz galam neesmu apmierināts," nobeidz Karro, kurš tagad Nīderlandē turpina gatavoties nākamajam posmam, kurš jau šajā nedēļas nogalē notiks Portugālē.

Absolūtais kopvērtējums MX1 klasē

1 .

Cairoli A.

ITA

253

2 .

Pourcel C.

FRA

214

3 .

Desalle C.

BEL

213

4 .

Paulin G.

FRA

212

5 .

de Dycker Ken

BEL

179

6 .

Philippaerts D.

ITA

169

7 .

Boog Xavier

FRA

161

...

...

...

...

14.

Karro Matīss

LAT

86


Sports