Karro treniņa nolūkos piedalās Eiropas motokrosa čempionāta Anglijas posmā un izcīna 14.vietu

Nedēļas nogalē Lielbritānijā risinājās Eiropas motokrosa čempionāta ceturtais posms, kurā EMX 250 klasē uz starta izgāja latviešu motobraucējs Matīss Karro, kurš startēja “Route 77 Energy MVR-D Honda” komandas sastāvā.

Kvalifikācijā sportists savā grupā uzrādīja otro labāko apļa laiku. Diemžēl pirmajā braucienā Matīss piedzīvoja divus kritienus, tādējādi finišējot 31.vietā. Otrajā braucienā sportists savu sniegumu uzlaboja, finišējot 10.pozīcijā, kas kopvērtējumā Matīsam deva 14.vietu. 

„Šajās brīvdienās startēju Eiropas motokrosa čempionāta posmā, kur bija sīva konkurence un labi braucēji,” iesāk Matīss Karro. „Trase man bija zināma no citiem gadiem – kalnaina un ar lieliem lēcieniem. Kvalifikācijā savā grupā uzrādīja otro labāko apļa laiku, bet startēju no ceturtās starta vietas.”

„Diemžēl pirmajā braucienā neizdevās starts. Uzreiz pirmajā līkumā man priekšā nokrita vairāki braucēji, tāpēc biju spiests apstāties, lai apbrauktu viņus. Turpinājumā atsāku braukt no 20.vietas, taču drīz vien jau aizcīnījos līdz astotajai pozīcijai. Diemžēl nedaudz vēlāk kādā no līkumiem dubļos izslīdēja motocikla priekša un es apgāzos. Atsāku braukt un turpināju cīņu, taču tad, apdzenot vienu braucēju, piedzīvoju vēl vienu kritienu. Kad sāku apdzīt konkurentu, viņš savu kāju bija ielicis manā špūrē. Ieraugot mani, viņš kāju rāva nost, taču aizķēra manu moci un es apgāzos. Tobrīd sapratu, ka uz augstu rezultātu vairs nevaru cerēt, tāpēc sagaidīju līderus, kuri mani apdzina par apli, un iesēdos viņiem astē, lai brauktu vienā tempā ar viņiem un lai varētu trenētu savu ātrumu,” pirmā brauciena notikumus komentē Karro.

„Otrajā braucienā starts bija labāks, kur turējos ap desmit vietu. Turpinājumā biju pakāpies uz devīto vietu, taču brauciena beigās biju spiests palaist garām sev vienu braucēju, jo tomēr vēl jūtu, ka pēc traumas neesmu 100% gatavs, tāpēc arī nedaudz pietrūka fiziskais,” turpina Matīss.

Sarunas nobeigumā Karro piebilda, ka pēc traumas izārstēšanas viņš uz motocikla pavadījis apmēram 20 stundas, kas ir ļoti maz. Taču Matīss gatavs turpināt smagi strādāt, lai atgrieztos vēl labāks un ātrāks.

Nākamās sacīkstes Matīsam paredzētas jau šajās brīvdienās, kad sportists startēs „MX Nationals”, kas ir otrs Anglijas motokrosa čempionāts.

Sports