Kausa izcīņā uzvar “Gaujiena” un “Liepna” 17

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Apes sporta zālē pulcējās Alūksnes un Apes novadu volejbolisti, kas sacentās par uzvaru Ziemassvēktu kausa izcīņā volejbolā.

Vīriešu konkurencē tikās “Trapene”, “Gaujiena”, “Very Berry” un “Liepna”. Spēcīgākā komanda tika noteikti, katrai ar katru aizvadot pa vienai spēlei. Par kausa izcīņas uzvarētājiem kļuva gaujienieši, kas izrādījās pārāki visās spēlēs. Šajā komandā spēlēja Atis un Toms Dandeni, Artis Riepnieks, Kristaps Bērziņš, Nauris Guoģis, Ivars Blīgzna, Māris Cauka un Mārtiņš Puks.

Par 2.vietas ieguvējiem kļuva SIA “Lienama” komanda “Very Berry”, kurā spēlēja Dzintars Adlers Lauris Cīrulis, Romāns Akimočevs, Modris Račiks, Gunārs Mačeks, Vitālijs Platais, Ignats Straume, Rinārs Teters un Aivars Baumanis. Viņi piekāpās tikai kausa izcīņas uzvarētājiem, bet spēlē pret “Liepnu” un “Trapeni” uzvarēja ar 2:1 (21:25; 25:23; 15:11) un 2:0 (25:21; 27:25). Labāko trijnieku noslēdza komanda “Liepna” ar spēlētājiem Jāni Štrausi, Gati Krauju, Kasparu Spirku, Mārtiņu Spirku, Rihardu Zvejnieku, Sandi Borodušku, Aigaru Sniedzānu un Uģi Kļaviņu.

Pēc identiska principa tika noteiktas Ziemassvētku kausa izcīņas uzvarētājas sieviešu konkurencē. Galveno balvu ieguva “Liepna”, kas komandu “Ape” pieveica četros, bet “Apes vidusskolu” – trīs setos. Uzvarētāju komandā spēlēja Evita Musule, Signe Voilaka, Jana Indriķe, Kristija Fjodorova, Santa Musule, Agita Kozule, Evita Grīnbauma un Dina Vītola.

Komentāri 17

Trapenietis

Par hokeju, nav laukuma, nav formu, nav tradīciju un arī cilvēkresursu pietrūktu + hokejs arī nav tas lētākais sporta veids. Jākoncentrējas uz to kas ir, un tā sistēma, ka katram komandu sporta veidam, tas ir basketbolam, volejbolam, futbolam un daļēji arī florbolam ir savi 'fanāti', kas pa lielam nodrošina lai būtu komandas un arī vismaz kaut kādi rezultāti, strādā. Ir jābūt kaut kādām prioritātēm un jāprot izmantot pieejamie resursi. Tas par Trapeni runājot.

pirms 9 gadiem, 2012.01.05 10:27

grikjis

Latvietim nekad nav labi;)
Riiko sacensiibas, slikti. Neriiko-atkal slikti.
Latvieshu muuziigaa probleema - gribam piedaliities visos sporta veidos un tajos groziities uz pjedestaala. varbuut kultiveejam kaadu noteiktu sporta veidu un miers, neviss no katra pa druscinjai. Cik noprotu tad Apei ir nopietna hokeja komanda, florbola un nupat uzvareeja basketbola chempionaataa.
Diez kaapeec, piemeeram, kad Gaujienai vai Trapenei nav komandas hokejaa neviens nekaa nesaka;)

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 23:02

Apē ir laba hokeja komanda! Citiem veidiem pietrūkst cilvēku

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 22:25

Bija jau nesen tāds pasākums par nākotnes vīzijām sportā Apes pašvaldībā par projekta naudu 2 dienu garumā.Tur sapulcējās pašvaldības darbinieki,kuri darba laikā atpūtās no tiešajiem pienākumiem,garšīgi paēda un padzēra par projekta naudu,viens otru paslavēja un gāja mājās.Pasākums noticis,nauda iztērēta,bet Apes sportā viss pa vecam...

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 20:58

Izskatās, ka viena no kašķīgākajām sabiedrības daļām ir aktīvie sportisti vai sporta cienītāji. Vai jums škiet, ka šādā sprēgāšanas veidā kaut ko atrisināsiet? Ejiet taču pie sporta darba organiozatoriem un visu mierīgi izrunājiet kas un kā būtu labāk,izsakiet savus priekšlikumus, nevis šādā veidā izgāžot savu neapmierinātību. Saprotu, ka nervu sistēma saspringta... Neaizmirstam,ka sporta zāli izmanto arī skolēni .

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 20:34

.....

Neredz gan ka Apē kāds lauztos trenēt volejbolu.Viena trenere ir lai trenē visus,ja jau Juris nespēj salasīt komandu.Bet tāda zālē Apei kādai komandai būtu jābūt.Vai tas ir volejbols ,basketbols,futbols vai florbols, bet kaut kas beidzot jāsāk darīt...........Nevajag jau profesionāli....un arī večiem kaut ko vajaga lai logus nedauza un nenāk dumas domas galvā....

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 20:21

viedais

Kas Alūksnē nav? Zāles, kura būtu piemērota volejbola spēlēsanai? Vai arī gaiss tāds kā Apes zālē? Kas Jums tur nav?...
Nu, "ja reizēm jāsēž pat malā", tad tiešām daudz spēlētāju, laikam, ka reizēm pat sanāk divas pilnas komandas. Priekš pilsētas, kurā dzīvo aptuveni 20 reizes vairāk cilvēku, nekā visā Apes novadā... Lieliski...
Un jā, to var saprast, ka nekādus kausus Jums nevajag. Labāk aizbraukt pie citiem un pēc tam "kakāt" citiem uz galvas par organizāciju...
Un jā, ārprāc, Ziemassvētku vakarā... Nebija iespējams sēdēt pie TV un ēst visu dienu. Bija jāspēlē kaut kāds volejbols. (Tradīcija ir rīkot Ziemassvētku kausa izcīņu. Un, laikam, ka Ozoliņš ir vainīgs, ka abi svētki šogad bija nedēļas nogalēs)...
To otru censoni gan jau, ka vajag uzslavēt. Kārtīgs darba rūķis, strādā galvu nepacēlis, naudu neprasa. Labprāt ietu par sporta organizatoru Apē, attīstītu volejbolu, bet taču nelaiž neviens...

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 19:33

Apē darbojas 2 pašvaldības algoti sporta darbinieki,būtu interesanti uzzināt,kādos sporta veidos jaunajā sporta kompleksā tie organizē treniņus,cik cilvēku tajos piedalās,cik naudas pašvaldība par to iekasē utt..

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 19:14

vnk smiekli nak par visiem sitiem nod*rsejiem..
gribat taisiet pasi sacensibas.. tas bija uzaicinatas komandas un divas labakas no katra novada.. vai tad,kad ir sporta zale ir jabut kadai profesionalai sporta komandai uzreiz??
sporta zale ir prieks cilvekiem,kas grib nodarboties ar sportu varbut netik profesionali, bet novada limeni,lai var uzspelet bumbu..
ejiet un jautajiet,lai jums izire zali,ja gribat kartigas sacensibas ar kartigam profesionalam komandam aicinat un kartigus profesionalus tiesnesus..
besi sitiem noliceji,ka pasi neko lietas laba nedara...

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 18:34

atbilde viedajam

1.Alūksnē tādas zāles nav.Volejbolu spēle Alūsnes vidusskolas zālē.Jo ģimnāziju okupējusi sporta skola.Spēlētāju ļoti daudz jāsēž reizēm malā.Komandas novada čempī ir...Priekš kam kaut kādi kausi.Kad gribam aizbraucam uz Gulbeni,Liepnu.
2.Smiltenē ir zāle spēlē ,trenējās ,piedalās turniros.Apes meitene pat iet uz treniņiem. Visās vietās turnirus rīko priekš saviem spēlētājiem.Jāpiekrīt velnam komercturnirs ar izīrētu zāli.Nevajag aizstāvēt organizatorus pasākums bija galīgi garām Ziemassvētku vakarā....Vēl lApē uztaisiet jaunā gada sagaidīšanas turniru 31.12.2012 plkst.23.00 .Tas pats sievietēm sākumā jāpatrenējās lai spēlētu turnīrā.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 18:14

viedais

Alūksnē, Smiltenē arī ir labas zāles, tik un tā nav kas "patrenē volejbolu vīriešiem". Tā, kā, pirms izteikt piezīmes Ozoliņam (kurš pats nekad nopietni nav ar volejbolu nodarbojies), padomājiet, kas notiek Alūksnē, kur netrūkst cilvēku, kas savulaik spēlējuši labā līmenī.

Ilzenē bija kausa izcīņa. Piedalījās Zeltiņi, Gaujiena, Smiltene un Litene.

Kausa izcīņa bija laba spēku pārbaude pirms gaidāmā novadu čempionāta. Nebūtu slikti, ja Alūksnē arī kas tāds tiktu noorganizēts...

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 16:25

džonis

Viss jau ir labi ka organizē.Bet kam?Skatītājiem..spēlētājiem vai ķekša pēc?Tad jau tās novada komandas atrādīs Alūksnes un Apes novada čempionātā.Nebūs Gaujienas līdzjutējiem jābrauc uz Ilzeni varēs braukt uz Api.....?

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 15:27

es

Tāda zāle 2 gadus un nav kas patrennē volejbolu vīriešiem?Kauns pa visu ģīmi....Par to jau tas stāsts...Nevis kas notiekās citur...Kas tad Ilzenē par turniru?

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 15:10

viedais

Turnīrā spēlēja divas spēcīgākās komandas no Apes novada, divas komandas no Alūksnes novada. Nesaskatu tur neko sliktu, ja tiek noorganizēta kausa izcīņa, mēģinot nodrošināt salīdzinoši labu spēles līmeni...

p.s. Nedēļu iepriekš Ilzenē arī bija kausa izcīņa. Nebūtu slikti, ja arī par to parādītos kaut kāda informācija...

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 14:59

džonis

Viss iet pēc PSRS laikā sastādītā grafika, turnīram jābūt...Ir Apei komanda vai nav!!!!Galvenais ka skatītājiem interesanti,pa visu dienu varbūt 10 atnāca.Viss ķeksīša pēc, alga jānopelna,pārējais......

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 12:07

velns

Turnīrs notika Apē.Kur Apes vīriešu komanda,kuru vada volejbola speciālists Ozoliņš,vai šis bija komercpasākums,kur viesu komandām tika izīrēta zāle,lai tās varētu sacensties?

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 11:32

Sports